Crack oyun sitelerine Google AdSense reklam veriyor mudur?

CeyhanHan

Centipat
Daha fazla  
Merhab,a ben bir oyun sitesi yapmak istiyorum ama bazı kaynaklar diyor crack oyun sitesine reklam koyamazsın bazısı diyor koyabilirsin. Eğer gerçekten bu konuda bilginiz varsa yazarsanız çok daha memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yasal bir işlem olmadığı için Adsense reklamı koyamazsınız. Korsan film sitelerinde de bazen adsense reklamları olmuyor yasa dışı bet sitesi reklamı alıyorlar o yüzden.

Google AdSense izin vermiyor fakat bazı reklam firmaları izin veriyor. Sitelerde oluyor ya koskoca büyük bir tane indir yazısı işte o reklam sitesi oluyor. Kısacası hangi şirket bilmiyorum fakat reklam koyabilirsiniz.
Crack önerilmez, kullanmayınız.

Vermiyor. Farklı şirketler reklam veriyor. Ama bir korsan sitesinde Netflix reklamı görünce biraz düşündüm bu nasıl olabilir diye.

Vermiyor. Farklı şirketler reklam veriyor. Ama bir korsan sitesinde Netflix reklamı görünce biraz düşündüm bu nasıl olabilir diye.

Farklı şirketlerden bildiğiniz bir marka var mıdır?

Google AdSense izin vermiyor fakat bazı reklam firmaları izin veriyor. Sitelerde oluyor ya koskoca büyük bir tane indir yazısı işte o reklam sitesi oluyor. Kısacası hangi şirket bilmiyorum fakat reklam koyabilirsiniz.
Crack önerilmez, kullanmayınız.

Yasal bir işlem olmadığı için AdSense reklamı koyamazsınız. Korsan film sitelerinde de bazen AdSense reklamları olmuyor yasa dışı bet sitesi reklamı alıyorlar o yüzden.

Geri
Yukarı