Crack yazılımların gerçek yüzü

Bakıyorumda herkes, böyle tek tıkla bütün güvenlik duvarlarını aşıp hackleme yapabilecek kişilerin kendilerinin peşinde olduğunu sanıp "şöyle hacklenirim böyle hackleniriz" falan diyor, bu adamlar sizin bilgilerinizi niye umursasın da sizi hacklemek istesin? Ya da bu adamlar sizi hacklemek istese siz burada önerdiğiniz YouTube düzeyi korumalarla bu adamları engelleyebileceğinizi neye dayanarak iddia ediyorsunuz? Kendinizi nasıl bir konumda görüyorsunuz da bu fikirlere sahipsiniz?

Adam soğuk savaş sebebiyle küresel çatışma yapan gurupların IDM crack'ine virüs koyup bilgisayarını ele geçireceğine inanıyor, yav sen kimsin? CIA bile bizim Valorant'çıların hesaplarını peşinde, bende buna tutuluyorum arkadaş 🤣

Senin bilgilerini alıp toplu bir şekilde satıp para kazanıyorlar.(belki senin adına sahte kimlik vs. basılmış olabilir.) Ayrıca genel olarak senin bilgisayarını daha çok umursuyorlar. Sen ve senin gibi korsan kullanarak virüs yiyen kişiler, Amerika'daki NSA, Rusya'daki Rus istahbaratının veya normal hackerların zombi bilgisayarı oluyorsun ve adamlar senin üzerinden belirli yerlere hack işlemleri yapmak veya youtebe beğenme, abone olma botu olarak çalıştırıyor. (beğenme botunu NSA yapmaz ama normal hacker grupları yapabilir. Gerçi NSA korsan virüs ile bu işe yapmasına gerek yok çünkü zaten Windows'a sahip :D.)

Evet arkadaşlar, bu rehberde sizlere crack yazılımların gerçek yüzünü göstereceğim. Başlayalım!

Eki Görüntüle 1199080

IDM crack dosyası:

Eki Görüntüle 1199082

Eki Görüntüle 1199083

Eki Görüntüle 1199084

Eki Görüntüle 1199081

Bunlar en yaygın crack dosyaları. Hepsini YouTube'dan indirip bazı yerlerden buldum. Umarım bir daha crack kullanmazsınız :D.
Rastgele önüne geleni indirirsen böyle olması normal. Ben sana kendi yüklediğim crack oyunun Virüs Total linkini atayım. VirusTotal Aynen al crack oyunların gerçek yüzü. Bu oyun tamamen crackli. Önüne geleni yükleyip vt de taratıp "ahanda crack yazılımların gerçek yüzü" diye konu açman bence biraz yanlış olmuş :)

Geri
Yukarı