Crackli GTA 5 Orijinal Yapılıp Steam'e Aktarılabilir mi?

BerkayK55

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar. Ben de GTA 5'in crackli dosyaları mevcut. Oyunu Steam'den satın aldım. Malum AKK sağ olsun bir daha indirme imkanım yok. Bu dosyaları Steam'e atabilir miyim? İnternette araştırdım ama konular eskiydi biraz yapan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack yapılmış dosyalarda çeşitli trojan ve virüsler barınıyor olabilir. Böyle bir şey mümkünse bile yapmanızı tavsiye etmiyorum. Geç olsun ama güç olmasın, sıfırdan indirme yapın.

Crack GTA V'i steamapps kismina tasiyip GTA V'i indirmeye koyun. Daha sonra Steam ayarlarindan dosya konumunu ayarlamaniz gerekiyordu sanirim fakat nasil yapacaginizi unuttum. O ayari da yaptiktan bir kac dosya daha indirir boylelikle sifirdan indirmemis olursunuz fakat tam ise yarayacagina karsi bir garanti vermiyorum.

CS:GO ücretsiz olmadan önce bende cracklı kullanıyordum bedava olunca Common dosyasının içine attım 2 GB indirme yaptı 6-7 aydır sorunsuz oynuyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı