Crackli oyun indirdikten sonra PC kasıyor

twsdarklol

Centipat
Daha fazla  
Dün guvenlir bir siteden cracklı oyun indirdim ama kurulum sırasında hoşuma gitmedi iptal ettim iptal ettikten sonra bilgisayarda aşırı derecede kasma oluyor arka planda bilmediğim uygulamalar açık kapatamıyorum bu sorunu nasıl cözerim?

Arkadaşın dediği gibi virüs yemişsiniz demek ki indirdiğiniz site güvenilir değilmiş antivirüs indirin temizlemeye çalışın olmazsa format.

Dün guvenlir bir siteden cracklı oyun indirdim ama kurulum sırasında hoşuma gitmedi iptal ettim iptal ettikten sonra bilgisayarda aşırı derecede kasma oluyor arka planda bilmediğim uygulamalar açık kapatamıyorum bu sorunu nasıl cözerim?
Hocam Kaspersky ile tarayın virüs varsa silin. Eğer düzelmezse format atmanızı öneririm.

Merhaba sisteminize virüs girmiş olabilir şu linklerden gerekli olan eylemleri başlatabilirsiniz bir de lütfen crack yüklemeyin. Malwarebytes Cyber Security for Home & Business | Anti-Malware Tüm Cihazlar için Ücretsiz Antivirüs Yazılımı 2022 | Kaspersky

Geri
Yukarı