Crackli oyun sistemden nasıl temizlenir?

İcardiemir99

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar kardeşim crackli oyun indirmiş bende virüs girmesinden korkuyorum. İnternette az araştırdım Kaspersky ve Bitdefender öneriliyor gerçek zamanlı koruma ve tarama için sizin tercihiniz var mı virüs girmemesi ve temizlemek için.

Son düzenleyen: Moderatör:

Buradan Kaspersky için 3 aylık deneme sürümü elde edebilirsiniz. Kaspersky kurduktan sonra tam tarama yapın.

Ben bu güne kadar kaç defa crackli oyun oynadım hiç sorun yaşamadım (indirirken yaşamışlığım var bu sahte siteler yüzünden ama crackli oyunlardan yaşamadım)

Ha crackli oyunu önermiyorum tavsiyede etmem. Zaten yavaştan orijinal oyunlara dönmeye başladım. Ama crackten dolayı virüs olayı yaşamadım.

Ben bu güne kadar kaç defa crackli oyun oynadım hiç sorun yaşamadım (indirirken yaşamışlığım var bu sahte siteler yüzünden ama crackli oyunlardan yaşamadım)

Ha crackli oyunu önermiyorum tavsiyede etmem. Zaten yavaştan orijinal oyunlara dönmeye başladım. Ama crackten dolayı virüs olayı yaşamadım.
Hocam indirirken mi daha çok sorun oluyor, indikten sonra mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam indirirkenmi daha çok sorun oluyor indikten sonramı.

İndirirken. İndirdikten sonra hiçbir şey olmuyor. Şimdi korsana destek olarak olmasın istiyorum dediklerim. Cümlelerini korsana destek vermediği şekilde düşünerek okuyun.

İndirirken doğru link bukunmadığında yanlış dosyalar yüklenebiliyor ve virüs kapabiliyor sistem. Ama doğru yerden ben karşılaşmadım virüs ile. Açıkçası işletim sistemini KMS ile etkinleştirdim ondan da sorun yaşamadım hiç. Hatta onda şöyle garip bir olay oldu ekran kartından dolayı 4 5 defa format atmıştım ama lisans gitmedi hiç. Hatta Retail key olarak lisanslı olarak gözüküyor.

Ama korsan kötü bir şey orası ayrı. Kul hakkı her şeyden öncesi. Ama ne yapayım lisans almaya üşeniyorum böyle kullanıyorum. Açıkçası lisans almaktansa 2 3 satır kodu kopyala yapıştır daha kolayına geliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-08-21-04-41-044_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    Screenshot_2022-01-08-21-04-41-044_com.teamviewer.teamviewer.market.mobile.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 28

Yeni konular

Geri
Yukarı