Crackli ürün yüzünden Steam'den ban yenir mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar crackli oyun indirdim Steam. Kutuphaneme attim ama oyun hem crackli hem de gercek almisim gibi gozukuyor sadece oyna butonu yerine satin al yaziyor ama ne kadar saat oynadigim gozukuyor ve inceleme bile yazabiliyorum Steam ban atar mi veya atarsa diger kutuphanemdeki oyunlari oynayabilir miyim?

Arkadaşlar crackli oyun indirdim Steam. Kutuphaneme attim ama oyun hem crackli hem de gercek almisim gibi gozukuyor sadece oyna butonu yerine satin al yaziyor ama ne kadar saat oynadigim gozukuyor ve inceleme bile yazabiliyorum Steam ban atar mi veya atarsa diger kutuphanemdeki oyunlari oynayabilir miyim?

Kisayol olarak attim Steam'e a ve oyun bayağı pahaliydi o yuzden Boyle indirmek zorunda kaldim kusura bakmayin

Ben korsan Dying Light 2'yi Steam üzerinden Golberg Emülatör ile SpaceWar adı altında orijinal alanlarla beraber oynadım. Aylardır da ban yemedim, oyna devam.

Screenshot_6.jpg

Destek birimine bu soruyu sormuştum 3.taraf uyguluma ve oyunların VAC denetiminden geçmediğini kullanıp kullanmamın sizin takdirinizde olduğunu belirttiler yani oyun veya uygulama online a etki etmiyorsa sıkıntı yok sanırsam.

Paradoxun oyunlarını uzun zamandır dlc crack yapıp oynayanlar var ve hiçbirinin banlandığını görmedim.

Geri
Yukarı