Crackli Windows 10 nasıl orijinale çevrilir?

Reavenx1313

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi crackli Windows 10'u nasıl orijinal hale getirebilirim? Tek bildiğim şey bilgisayarı alırken UWD (universal watermark disabler) kullanarak Windows'u etkinleştir yazısını kaldırdıklarını biliyorum. Şimdi benim temiz kurulum yapmama gerek var mı yoksa aldığım lisans anahtarını ayarlardan etkinleştirince iş halledilir mi?

Son olarak benim merak ettiğim illaki temiz kurulum yapmama gerek var mı? Bazıları gerek var diyor ama KMS uygulamaları kullanmamışlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, temiz kurulum yapmanıza gerek var çünkü KMS uygulamasıni kaldırmak zor. Kendisini data dosyalarının içine eklediği için direkt olarak temiz kurulum ile daha rahat bir kullanım gerceklestirirsiniz.

KMS kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum sadece watermark disabler kullandıklarını biliyorum ve zaten KMS kullanılınca ayarlarda ürün etkinleştirildi olarak gözükmüyor mu bende şu an etkinleştirilmedi olarak gözüküyor. Bir de OEM Key alabileceğim bir yer söyler misiniz?

KMS kullanılıp kullanılmadığını bilmiyorum sadece watermark disabler kullandıklarını biliyorum ve zaten KMS kullanılınca ayarlarda ürün etkinleştirildi olarak gözükmüyor mu bende şu an etkinleştirilmedi olarak gözüküyor. Bir de OEM Key alabileceğim bir yer söyler misiniz?
Yazılımbudur üzerinden alabilirsiniz. Ocak ayında almıştım ve hala kullanıyorum.

Geri
Yukarı