Crackli Windows 10 oyunlarda performans kaybı yaratır mı?

PC yeni olduğu için hiç kapatmamıştım driver güncelleyip yeniden başlattım şimdi fps 120den aşağıya inmiyor kmspicoyu da sildim tamamen key alıp temiz kuracağım teşekkürler
Konu Windows olunca Crackli yazılımlara neden tolerans gösteriliyor? 3 sayfa cevap yazılmış burada. OEM key kullan falan bile denilmiş. Sürekli görüyorum zaten. OEM keyler de korsan sayılır arkadaşlar, birinin 1000 2000 bin lira verip aldığı hizmete 10 15 lira verip sahip oluyorsunuz. Ki zaten bu keyleri satanlar da yasal olmayan yollardan elde ediyor. Retail Windows keyleri aşırı pahalı, biz bunları nasıl alalım, zaten herkes korsan kullanıyor denilerek tolerans gösteriliyorsa aynı tolerans Adobe After Effects, Premier Pro falan gibi başlangıç düzeyinde, yani henüz öğrenme aşamasındayken dünya üzerinde neredeyse hiç kimsenin lisanslı olarak kullanmadığı programlara da gösterilmeli diye düşünüyorum. Zira o konular açılır açılmaz kilitleniyor.

benim herhangi bir art niyetli amacım yoktu naparsın bizde böyleyiz işte ....
Windows'u korsan kullanabilmenize yarayan o programlar hep arka planda çalışır ve belli aralıkla sizin keyinizi değiştirir bu da tabii ki de bilgisayarın performansının düşmesine neden olur, ekstra olarak da korsan Windows güncelleştirme alamadığı için, Windows'un performanslı çalışması için gereken programlar hep eski sürümde kalır ve bu da yine performans düşüklüğüne yol açar. Daha birçok şey sayabilirim ama yoruldum :D 5-10 TL'ye alacağınız bir OEM Key işinizi görecektir. Windows 10'u kendi sitesinden indirip temiz bir kurulum yapın, sonrasında aldığınız OEM Key'i girin. Orijinal kullanmaya başladığınızda farkı anlayacaksınız.

PC yeniydi hiç kapatmamıştım bir res atınca sorun halloldu destansıda 130 FPS akıyor maaşallah.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı