Çözüldü Craftbukkit plugin hata veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Ali Pınar

Kilopat
Makaleler
1
Kullandığım plugin:

Sürüm: 1.16.4 Orijinal ve korsan Minecraft'ta da durum aynı. Server da aynı şekilde, online-mod=false ve true olarak da denedim.

Aldığım hata:
[CODE title="Konsola düşen hata"][Server thread/ERROR]: Could not load 'plugins\identity-1.11.6-beta-1.16.4.jar' in folder 'plugins'
Org. Bukkit. Plugin. Invaliddescriptionexception: Invalid plugin. Yml.
at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.getPluginDescription(JavaPluginLoader.java:158) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.loadPlugins(SimplePluginManager.java:144) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at org.bukkit.craftbukkit.v1_16_R3.CraftServer.loadPlugins(CraftServer.java:381) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at net.minecraft.server.v1_16_R3.DedicatedServer.init(DedicatedServer.java:179) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at net.minecraft.server.v1_16_R3.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:786) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at net.minecraft.server.v1_16_R3.MinecraftServer.lambda$0(MinecraftServer.java:155) ~[craftbukkit-1.16.4.jar:git-Bukkit-3eb7236]
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_281]
Caused by: java.io.FileNotFoundException: Jar does not contain plugin.yml
... 7 more[/CODE]
Her zaman yaptığım gibi indirdiğim .jar dosyasını plugins klasörüne attıktan "rl confirm" çektim ve oyuna girdim. /plugins yazdığımda hiçbir pluginin olmadığını fark ettim ve hata raporunu yorumlayamadığım için sizlerle paylaştım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Windows+R yap. Çıkan sekmeye %appdata% yaz. Sonra .minecraft klasörünü seç. Mods klasörü varsa modları ona taşı klasör yoksa oluştur modları aktar. Curseforge indir. Google'ye forge yaz sürümünü seç indir. Masaüstünde klasör aç curseforge'yi o klasöre taşı. Curseforge'yi aç seçenekler çıkacak ve orda olan işaretlenmiş seçenek var değiştirme devam de biraz bekle. Oyunda gir sürümünü seç ve bitti.

Windows+R yap. Çıkan sekmeye %appdata% yaz. Sonra .minecraft klasörünü seç. Mods klasörü varsa modları ona taşı klasör yoksa oluştur modları aktar. Curseforge indir. Google'ye forge yaz sürümünü seç indir. Masaüstünde klasör aç curseforge'yi o klasöre taşı. Curseforge'yi aç seçenekler çıkacak ve orda olan işaretlenmiş seçenek var değiştirme devam de biraz bekle. Oyunda gir sürümünü seç ve bitti.
Bahsi geçen modun Forge'da çalışmayacağı söyleniyor, biraz uğraştırıyorum sizi ancak başka türlü nasıl mod kurulabiliyor? İnternette başka bilgi de bulamadım, şimdiden teşekkürler.

Fabric Modlarda farklı işleyiş stilleri var ben bunları bilmiyorum o yüzden sana yardımcı olamayacağım fakat reklam olmasın ama aternos gibi minecraft serverlarından fabric mod indirebilirsin.
Sürümündende olabilir dikkat et. Sürümleri uyumlu olmalı.

Geri
Yukarı