CraftRise oynarken PC donuyor

shisuixap

Centipat
Daha fazla  
Oyunu oynarken bir süre geçtikten sonra PC donuyor, klavye ve mouse çalışmıyor ekran donuk kalıyor. Kasadan reset atmadığım sürece düzelmiyor, PC'yi alalı 1 ay olmadı.

Virüs olup olmadığını bilgisayarda her şey kapalıyken RAM ve işlemci %60 gibi çok kullanılıyorsa anlaşılır.

Bu değerler normal hocam maalesef oyunu da bilmediğimden bir şey diyemeyeceğim.
Virüs olduğunu düşünmüyorum. Tarayıcıdayken işlemci %1 kullanılıyor. Zaten birsürü programla tarama testi yaptım.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Virüs olduğunu düşünmüyorum. Tarayıcıdayken işlemci %1 kullanılıyor. Zaten bir sürü programla tarama testi yaptım.

Tamamdır hocam teşekkürler.

Yaşadığımız problemler benzer gibi gözüküyor. Benim de 660 Ti kart geçti elime yüke sokunca kilitleniyor bilgisayar Power bozuk olabilir diye Power sipariş ettim düzelirse sizde benzer yolları izleyin bence.

Oyunu oynarken bir süre geçtikten sonra PC donuyor, klavye ve mouse çalışmıyor ekran donuk kalıyor. Kasadan reset atmadığım sürece düzelmiyor, PC'yi alalı 1 ay olmadı.

Dostum aynı sorun bende de var halledebildinmi?

Dostum aynı sorun bende de var çözebildin mi?

[/QUOTE]
Hocam bende RX 6700 XT kartına sahibim bu olay önceden bende de oluyordu driver güncelledim düzeldi, eğer güncellemesi yoksa bekleyebilirsiniz.

Geri
Yukarı