CraftRise'ın toxic kitlesi

Minecraft Premium çok pahalı değil mi? Oynayabildiğim tek server CraftRise'dı onu da ergenler bastı.

Minecraft Premium çok pahalı değil mi? Oynayabildiğim tek server CraftRise'dı onu da ergenler bastı.

Bana 3 liraya aldığım bir siteden 0 hesap geldi. Hypixel'de hiç oynanılmamış. Sadece Minecraft sitesinden giriş yapamıyorum. Skin değiştirmek için Minecraft Launcher kullanıyorum.

Sence bu CraftRise'ın toxic bir kitleye sahip olması yüzünden mi? Bizim ülkemizin kitlesinin güzel olduğu bir oyun yok. Her oyunda bir toxiclik maalesef bunu görmezden gelmeye çalışacaksınız gelemiyorsanız yabancı sunucularda oynayacaksınız bu kadar basit.

Bana 3 liraya aldığım bir siteden 0 hesap geldi. Hypixel'de hiç oynanılmamış. Sadece Minecraft sitesinden giriş yapamıyorum. Skin değiştirmek için Minecraft Launcher kullanıyorum.

Arkadaşım 4 hesap almıştı 2'si banlı ikisi bansız çıktı. Aynı anda 4 kişi giremiyoruz dönüşümlü kullanıyoruz hesapları. Bir de bence süper moderatör olmalısın her şeye anında yetişiyorsun.
Valorant'ta frankfurtta 10 Türk denk gelmiştik.

Şans. Maalesef yabancı sunucular da dolmaya başladı artık. Görmezden gelmekten başka çareniz yok.

Oynamamak, tek çözüm bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…