CraftRise'ın toxic kitlesi

Minecraft Premium çok pahalı değil mi? Oynayabildiğim tek server CraftRise'dı onu da ergenler bastı.

Karşı takıma şekil yapıp dönerek öldürdüm diye bütün server bana kin tuttu herkes Team oldu dedim arkadaş ne oluyor niye hepiniz bana karşı oldunuz. Benim takımımdaki eleman bile beni ateş topuyla öldürmeye çalışıyordu. Elmas alıp madeni yükselttim Full iron golem spamladım sonra gelip ağlamaya başladılar. Küfür etmeye başladılar çocuğun biri beni ateş topuyla aşağı fırlattı diye bütün server o çocuğa tanrı gözüyle bakmaya başladı ve herkes oyundan çıktı çünkü tek amaçları beni 1 kere bile olsa öldürmekti ve bunu başardılar o kadar toksiklerdi ki. O gün oyun hayatımdaki en kanser ve en toxic gündü. O günden sonra bir daha CraftRise oynamayacağıma yemin ettim.

Minecraft Premium çok pahalı değil mi? Oynayabildiğim tek server CraftRise'dı onu da ergenler bastı.

Bana 3 liraya aldığım bir siteden 0 hesap geldi. Hypixel'de hiç oynanılmamış. Sadece Minecraft sitesinden giriş yapamıyorum. Skin değiştirmek için Minecraft Launcher kullanıyorum.

Sence bu CraftRise'ın toxic bir kitleye sahip olması yüzünden mi? Bizim ülkemizin kitlesinin güzel olduğu bir oyun yok. Her oyunda bir toxiclik maalesef bunu görmezden gelmeye çalışacaksınız gelemiyorsanız yabancı sunucularda oynayacaksınız bu kadar basit.

Bana 3 liraya aldığım bir siteden 0 hesap geldi. Hypixel'de hiç oynanılmamış. Sadece Minecraft sitesinden giriş yapamıyorum. Skin değiştirmek için Minecraft Launcher kullanıyorum.

Arkadaşım 4 hesap almıştı 2'si banlı ikisi bansız çıktı. Aynı anda 4 kişi giremiyoruz dönüşümlü kullanıyoruz hesapları. Bir de bence süper moderatör olmalısın her şeye anında yetişiyorsun.
Sence bu CraftRise'ın toxic bir kitleye sahip olması yüzünden mi? Bizim ülkemizin kitlesinin güzel olduğu bir oyun yok. Her oyunda bir toxiclik maalesef bunu görmezden gelmeye çalışacaksınız gelemiyorsanız yabancı sunucularda oynayacaksınız bu kadar basit.
Valorant'ta frankfurtta 10 Türk denk gelmiştik.

Arkadaşım 4 hesap almıştı 2'si banlı ikisi bansız çıktı. Aynı anda 4 kişi giremiyoruz dönüşümlü kullanıyoruz hesapları. Bir de bence süper moderatör olmalısın her şeye anında yetişiyorsun.

Valorant'ta Frankfurt'ta 10 Türk denk gelmiştik.

Şans. Maalesef yabancı sunucular da dolmaya başladı artık. Görmezden gelmekten başka çareniz yok.

Geri
Yukarı