Crakli ve orijinal Windows arasındaki fark nedir?

Papyonlu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 11 Pro kullanıyorum crakli olduğu için mi bilmiyorum ama HDD'ye erişimde donma ve yüklediğim programları güvenlik sebebi ile açmama sorunu yaşıyorum.
Windows'u orijinal kullanmakla crakli kullanmak arasındaki fark nedir? Ücretli alırsak faydasını görür müyüz acaba?

Merhaba. Windows 11 Pro kullanıyorum crakli olduğu için mi bilmiyorum ama HDD'ye erişimde donma ve yüklediğim programları güvenlik sebebi ile açmama sorunu yaşıyorum.
Windows'u orijinal kullanmakla crakli kullanmak arasındaki fark nedir? Ücretli alırsak faydasını görür müyüz acaba?

Sistemin nedir ve kendi sitesinde indirdiysen craked değil deneme sürümü o

Faydasını minimum bi daha bu işlerle uğraşmayarak görürsün... :)

Orijinalde Windows Update falan hata vermiyor ben onu keşfettim crack ile Windows Update hep hatalıydı orijinale geçtim düzeldi.

Ben bir siteden aldım 30 liraya 3.5 yıl önce. Şu anda da 80-90 lira. Windows için o kadar para vermeye gerek yok bence dediğimi alın geçin. OEM key olarak geçiyor.

Ben bir siteden aldım 30 liraya 3.5 yıl önce. Şu anda da 80-90 lira. Windows için o kadar para vermeye gerek yok bence dediğimi alın geçin. OEM key olarak geçiyor.
20-30 TL'lik anahtarlar da var şu anda sorunsuz. Anahtar olması yeterli :D Elma, armut değil sonuçta aynısı. Kalite farkı yok yani.

Ben eskiden aldığım siteden ve eski fiyattan konuştum bildiğiniz ucuz varsa tabii ki belirtin alsın arkadaş. :)

Yapıştırsın, geçsin :)

Sistemin nedir ve kendi sitesinde indirdiysen craked değil deneme sürümü o
I9 13900kf
850 gold
4080 ( henuz takili degil montaj sonrasi sorunsuz kurulum yapabilmek icin windows u da degistirmem gerekir mi diye dusunuyorum)
64 gb ram 3000mhz
Windows daha once anahtar etkinleştirme problemi oldu cözemedim bilgisayarcı yaptı ve guncellemeleri kapat yapma dedi.
Ekran kartını takabilmek için gerekli uud programını indirdim ama açılmıyor windows tehtit olarak algılıyor

Yapıştırsın, geçsin :)
Tesekkur ederim

Geri
Yukarı