Crashday Redline Edition 19 TL

Bu oyunla Forza'nin alaka seviyesi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231230_152610.jpg
    Screenshot_20231230_152610.jpg
    111,6 KB · Görüntüleme: 61
Sinirlenmeyin arkadaşlar, konuyu açan arkadaş gönderme yapmak istedi galiba. FH 5 oynayacak sisteme sahip olmayı bırak, oyunu alacak parası olmayan Türk gençliğinin halini özetler bir şekilde tavsiyede bulunmuş. Çünkü bu tavsiye edilen oyunun gerçekten FH 5 alternatifi olarak tavsiye edildiğini sanmıyorum :)

Başlığı okuyunca patladım. Bunu alacağınıza paylaşımlı hesap alın, en azından gerçeğini oynarsınız.

Sinirlenmeyin arkadaşlar, konuyu açan arkadaş gönderme yapmak istedi galiba. FH 5 oynayacak sisteme sahip olmayı bırak, oyunu alacak parası olmayan Türk gençliğinin halini özetler bir şekilde tavsiyede bulunmuş. Çünkü bu tavsiye edilen oyunun gerçekten FH 5 alternatifi olarak tavsiye edildiğini sanmıyorum. :)
Bu arkadaş saçma sapan oyunları önerip duruyor. Trollediği, eğlendiği belli zaten. Moderatörler ne yapıyor onu da çözemedim.

Böyle boş boş konular açmaya devam ederken moderatorler sessiz mi kalacak acaba? Aynen kanka alternatif tıpkısının aynısı hatta.
Bu daha hiçbir şey. Tilt olursa sana eğer, hesabına girip, geçmişindeki tüm cevaplarına "beğenmedim" tepkisi atıyor. Yaptırım da yok. Aktif biletim var bu çocukla ilgili hala. Moderatörler zaten ayakta uyuyor. Bilerek yaptığını düşünüyorum, her paylaştığı oyun "...'nın aynısı ama 10tl" şeklinde ama dediğiniz gibi oyunla alakası sıfır.

Yeni konular

Geri
Yukarı