Custom ROM crDroid ROM atılan Note 12 4G açılırken Mi logosunda kalıyor

HerOxNeon

Centipat
Daha fazla  
Telefona ROM attım, sonra açılma ekranında kaldı. (powered by Android yeri) Firmware'de deniyorum, yapamadım bir el atsanız.
Cihazım Redmi Note 12 4G.

Son düzenleme:
Deneyeceğim.

Bir şey sorabilir miyim Firmware'yi ne zaman kurmak lazım?
Firmware dosyası Custom Rom kurmadan önce flashlanır. Bütün sistem dosyalarını içermez. Sadece önemli sistem dosyalarını içerir. Romlar başlangıçta compile edilirken Firmware sürümleri baz alınarak oluşturulurlar. Bu yüzden tavsiye edilen Firmware dışında bir sürümü kullanmak romun düzgün çalışmamasına sebep olabilir. Lakin Stock Rom kurarken Firmware flashlamaya gerek yok çünkü bu temel sistem dosyaları zaten Stock Romların içinde bulunur.

Firmware dosyası Custom ROM kurmadan önce flashlanır. Bütün sistem dosyalarını içermez. Sadece önemli sistem dosyalarını içerir. ROM'lar başlangıçta compile edilirken Firmware sürümleri baz alınarak oluşturulurlar. Bu yüzden tavsiye edilen Firmware dışında bir sürümü kullanmak ROM'un düzgün çalışmamasına sebep olabilir. Lakin stock ROM kurarken Firmware flashlamaya gerek yok çünkü bu temel sistem dosyaları zaten stock ROM'ların içinde bulunur.

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı