Çözüldü CrDroid SIM rehberini okumuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saboxx

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci:AMD Ryzen 5 5600
GPU:AMD Radeon RX 6650XT
RAM:16GB 3200Mhz
Anakart:Asus Prime B450M-K II
Başlıkta göründüğü üzere Redmi Note 12 cihazıma unofficial crDroid ROM'unu attım ve SIM rehberimi okumuyor (sadece kişiler gözükmüyor arama yapabiliyorum) sorunu nasıl çözebilirim?

Çözüm
Hadi roma özel olsunda Google'ın kendi kişiler uygulamasını kullanıyorum senkronizasyon da yapamıyorum ama diğer uygulamalarda senkronizasyon sorunsuz çalışıyor.

Sorun kişilere özelse kişileri .vcf formatında başka bir telefondan dışa aktarın. Daha sonra telefonda içe aktarın.
Roma özel bir bug olabilir.

Hadi roma özel olsunda Google'ın kendi kişiler uygulamasını kullanıyorum senkronizasyon da yapamıyorum ama diğer uygulamalarda senkronizasyon sorunsuz çalışıyor.

Sorun kişilere özelse kişileri .vcf formatında başka bir telefondan dışa aktarın. Daha sonra telefonda içe aktarın.

Çözüm
Sorun kişilere özelse kişileri. Vcf formatında başka bir telefondan dışa aktarın. Daha sonra telefonda içe aktarın.

Yüksek ihtimal gelecektir @Saboxx hocam. Benim aklıma gelmedi o yöntem. Bir de senkronizasyon olmadığı için yeni kişi eklendiğinde Google hesabınıza eklenmeyeceğini bilin. (ne olur ne olmaz diye söylüyorum.)

Geri
Yukarı