Creality Ender 3 V2 3D alınır mı?

Hocam sizin kutunuza denk gelmiştir bozuk çıkmaz normalde ne sorunu var belki kullanıcı ile alakalı bi bozukluktur
Bende yok, yabanci forumlarda zaten Creality urunleri almayin diyorlar haklilar da. Kalite kontrolleri cok kotu. Bende E3V2 var. 1 haftaya termistor bozuldu 2. hafta ekstruder kirildi.
Sanirim baska bir CR6 versiyonu ile karistirdim ancak yinede Creality gunumuzde mumkunse uzak durulmasi gereken bir marka.

Bende yok, yabanci forumlarda zaten Creality urunleri almayin diyorlar haklilar da. Kalite kontrolleri cok kotu. Bende E3V2 var. 1 haftaya termistor bozuldu 2. hafta ekstruder kirildi.
Sanirim baska bir CR6 versiyonu ile karistirdim ancak yinede Creality gunumuzde mumkunse uzak durulmasi gereken bir marka.
bende 2 tane ender3v2 var - 1tane ender3s1- bir tane de cr6se var. Nerdeyse 7 24 hiç durmadan çalışıyor çok sorun yaşamadım. Elbet sorun veriyorlar ama hemen çözülüyor içlerini açıp kapatmak çok basit parçaları ucuz ve ulaşması çok kolay teknik bilgi için creality markanın 100lerce videosu var bence yeni başlayanlar için creality lazım

Yeni konular

Geri
Yukarı