Creality ender 3 V2 yazıcı için gereken yükseltmeler nelerdir?

Xaphany

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, konu başlığında belirttiğim 3D yazıcı modelini alacağım, ek olarak extruder seti almam gerektiğini öğrendim fakat bu setin sağ ve sol olarak iki farklı versiyonu bulunmakta. Hangisini almalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

Gereklilik yok, ben ürünle geleni kullanıyorum. İlanlarda zaten model de belirtiliyor, alacaksan R.
Mandalı kırılmaya müsait, stock kullanacaksan yedek bir tane bastırırsın printerdan.
Alırsan bile önce stock halde kullan, sorun yok tamam dersen değiştir ki ondan mı sorun oldu vs. anlaşılabilsin.

Gereklilik yok, ben ürünle geleni kullanıyorum. İlanlarda zaten model de belirtiliyor, alacaksan R.
Mandalı kırılmaya müsait, stock kullanacaksan yedek bir tane bastırırsın printerdan.
Alırsan bile önce stock halde kullan, sorun yok tamam dersen değiştir ki ondan mı sorun oldu vs. anlaşılabilsin.
Tamamdır teşekkür ederim duruma göre ilerlerim o zaman, önerdiğiniz başka upgradeler var mı peki gerekli olan vs?

Önemli değil. Burada çoğu şeyi yazmışımdır, bazıları sorun çözmeye yönelik, bazıları senin merak ettiğin konular, atlaya atlaya gidersin.

Önemli değil. Burada çoğu şeyi yazmışımdır, bazıları sorun çözmeye yönelik, bazıları senin merak ettiğin konular, atlaya atlaya gidersin.

Teşekkürler inceleyeceğim :)

BMG V2 extruder tavsiye ederim, under extrude sorunlarim azaldi (bitmedi)... Ancak BMG extruder aldiktan sonra mutlaka e-step kalibrasyonu da yapilmasi gerekir. Onun icin de Marlin firmware kurulmasi lazim, cunku default firmware belli bir rakamin uzerine cikilmasina izin vermiyor. Marlin firmware ile, daha oncesinde 93 olan e-step'i 392'ye kalibre etmistim.

Yeni konular

Geri
Yukarı