Çözüldü Creamapı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Shinya Kogami

Hectopat
Merhaba, bugün Cities Skylines en alınası DLC'ler ne? Diye Google'da ararken, sosyalde bir konuya denk geldim. Creamapi önermiş birisi. Nette araştırdım pek bir şey bulamadım. Yani ne işe yaradığını anladım ama yasal mıdır? Güvenli midir? Bazı yerlerde yasal yazmışlar. Steam ban atmıyor falan yazmışlar. Kullanan varsa fikirlerini öğrenmek istiyorum.

Çözüm
Hesabınızda bulunan oyunları (Steam) DLC'lerini beleşe (korsan) açmanızı sağlayan bir tool. Ayrıca AutoCreamApi diye bir aracı daha vardır, o da oyununuzu Creamapi'ye otomatik olarak ayarlar.
Merhaba, bugün Cities Skylines en alınası DLC'ler ne? Diye Google'da ararken, sosyalde bir konuya denk geldim. Creamapi önermiş birisi. Nette araştırdım pek bir şey bulamadım. Yani ne işe yaradığını anladım ama yasal mıdır? Güvenli midir? Bazı yerlerde yasal yazmışlar. Steam ban atmıyor falan yazmışlar. Kullanan varsa fikirlerini öğrenmek istiyorum.

Zamanında The Quarry için kullanmıştım, bir sıkıntı çıkmadı.

Hesabınızda bulunan oyunları (Steam) DLC'lerini beleşe (korsan) açmanızı sağlayan bir tool. Ayrıca autocreamapi diye bir aracı daha vardır, o da oyununuzu Creamapi'ye otomatik olarak ayarlar.

Peki güvenli midir? Bazı yabancı forumlarda yasal falan demişler ama pek yasal olması mantıklı gelmedi. Bunu kullanırsam Steam hesabımın çalınması gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalim nedir?

Zamanında the quarry için kullanmıştım, bir sıkıntı çıkmadı.

Benim de aklıma yattı açıkçası. Sadece Steam hesabını çaldırmaktan korkuyorum biraz :D

Peki güvenli midir? Bazı yabancı forumlarda yasal falan demişler ama pek yasal olması mantıklı gelmedi. Bunu kullanırsam Steam hesabımın çalınması gibi bir durumla karşı karşıya kalma ihtimalim nedir?
Sanmıyorum. Güvenlidir kendisi. "CreamAPI - A Legit DLC Unlocker (v4.5.0.0 Hotfix)" şeklinde geçiyor. Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ama isterseniz yan çarda deneyin. İndirecekseniz düzgün bir yerden ve ana kaynağından indirin.

Sanmıyorum. Güvenlidir kendisi. "creamapı - a legit DLC unlocker (v4.5.0.0 hotfix)" şeklinde geçiyor. Sıkıntı yaratacağını sanmıyorum ama isterseniz yan çarda deneyin. İndirecekseniz düzgün bir yerden ve ana kaynağından indirin.

İndirme bağlantılarını da sır gibi saklıyorlar forumlarda. Baktım herkes birbirine DM'den link atmış. Ana kaynağının ismi nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı