CreamAPI VAC Ban sebebi mi?

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
ETS 2, HOI 4 gibi oyunlarda CreamAPI yapmayı düşünüyorum fakat Steam'in sorun çıkartabileceğiyle ilgili şüphem var. Bunu yapmak VAC Ban kapsamına girer mi?

ETS 2, HOI 4 gibi oyunlarda CreamAPI yapmayı düşünüyorum fakat Steam'in sorun çıkartabileceğiyle ilgili şüphem var. Bunu yapmak VAC Ban kapsamına girer mi?

Bu oyunlar VAC Kullanmadığı için VAC ban yemezsiniz. Tespit edilirse oyundan ban yersiniz.

IP ban yeme ihtimalin var. Hem hesap paylaşımından hem de şüpheli aktiviteden hesabın yasaklanabilir. Dikkatli ol

Bir de IP ban ihtimali de var. Ben CreamAPI'yi Monster Hunter: World'de kullanmıştım sorun çıkmadı. Tespit etmesi zor ama edilince sonucu fena olur.

ETS 2, HOI 4 gibi oyunlarda creamapı yapmayı düşünüyorum fakat Steam'in sorun çıkartabileceğiyle ilgili şüphem var. Bunu yapmak VAC ban kapsamına girer mi?

Dostum biliyorum konuyu hortlattım biraz ama arkadaşımın şüphesi üzerine, burayı bana adresleyerek beni yönlendirdi, kendisi de araştırırken söz konusu senin konuya denk gelmiş 😀.
Yaklaşık olarak 2-3 yıldır creamapi yani CRacked stEAM modülleriyle oyun çalıştırıyorum ve yayın dahi yapmama rağmen herhangi bir yasakla karşılaşmadım. Seni korsan DLC kullanmaya teşvik edemem, açıkçası ben param oldukça basıp alıyorum sonuçta arkasında emek var ancak kurdan dolayı bu tarz yöntemlere yönelmen gayet doğal. Kısaca ne IP ban ne de ID yani hesabına ban yemezsin, tabii kendini rapor etmezsen 😀. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı