Creatin önerisi

Sasihanı

Hectopat
Arkadaşlar selam. Olabildiğince yağsız kas kütlesi koymaya çalışıyorum ve creatin almaya karar verdim. Uzun araştırmalar sonucunda kısıtlı bütçeyle alabileceğim eli yüzü düzgün duran markalar buldum. Creatinde marka önemli degil diyen de var önemli diyen de. O yüzden bütçemle alabileceğim en etkili creatini bulmama.
Aklımda olanlar şunlar:
Ssn creatine.
Bpn creatin (ssn in alt markasi)
Ronic (şüphelerim var)
West nutrition creatine.
Thor nutrition creatine.

Bir arkadaşımla birleşip alacağımızdan 600 gram ve üstü olmasına özen gösteriyorum. Fiyat konusunda 550 TL'nin üstüne çıkamam maalesef. Şu an en yakın olduğum bpn creatine.

Arkadaşlar selam. Olabildiğince yağsız kas kütlesi koymaya çalışıyorum ve creatin almaya karar verdim. Uzun araştırmalar sonucunda kısıtlı bütçeyle alabileceğim eli yüzü düzgün duran markalar buldum. Creatinde marka önemli degil diyen de var önemli diyen de. O yüzden bütçemle alabileceğim en etkili creatini bulmama.
Aklımda olanlar şunlar:
Ssn creatine.
Bpn creatin (ssn in alt markasi)
Ronic (şüphelerim var)
West nutrition creatine.
Thor nutrition creatine.

Bir arkadaşımla birleşip alacağımızdan 600 gram ve üstü olmasına özen gösteriyorum. Fiyat konusunda 550 TL'nin üstüne çıkamam maalesef. Şu an en yakın olduğum bpn creatine.
@emircanunlts

Ronic'in kutusu 800 gramsa, 500 gramı aromadır büyük ihtimal. West Nutrition gibi markalara nedense pek güvenemiyorum. SSN gibi en azından bilindik markayı tercih edebilirsiniz.

Teşekkürler hocam peki gramı daha fazla daha iyi bir ürün var mıdır bu fiyata? Birde supplementlerin kendi Whey Proteininde en iyi aroma sanırım çikolata değil mi?
Sanırım f/p olarak 600 TL'ye alabileceğin en iyisi bu.

Supplementler'in protein tozu ise, cikolatalısı gerçekten çok güzel. Kurabiyeden kesinlikle uzak dur.

Yeni konular

Geri
Yukarı