Creatine vs Creapure

Nefex

Hectopat
Proteinocean markasından creatine almayı düşünüyorum. 300 gram creatin monohydrate ve 250 gram creatin creapure aynı fiyat. İlk defa creatin kullanıcam monohydrate olanın aromaları da var tatlı olması benim için daha iyi olur. Yine de hangisini almalıyım?

Proteinocean markasından creatine almayı düşünüyorum. 300 gram creatin monohydrate ve 250 gram creatin Creapure aynı fiyat. İlk defa creatin kullanacağım monohydrate olanın aromaları da var tatlı olması benim için daha iyi olur. Yine de hangisini almalıyım?

Creapure de creatin ama daha kaliteli aroma olmasa da olur.

Creatinin Creapure fiyatına göre +13 servisi daha var. Yani 13 servis daha fazla creatin almak mı mantıklı, yoksa Creapure almak mı mantıklı.

Protein gibi değiller o yüzden çok farkı yok ben normalini almıştım size kalmış yine de önerim daha çok porsiyonlu olandır.

Proteinocean markasından creatine almayı düşünüyorum. 300 gram creatin monohydrate ve 250 gram creatin creapure aynı fiyat. İlk defa creatin kullanıcam monohydrate olanın aromaları da var tatlı olması benim için daha iyi olur. Yine de hangisini almalıyım?
Creatine alacaksan Hardline önerebilirim şuan ki fiyatını bilmiyorum arkadaşım almıştı çok iyi diyordu.

Creapure daha kalitelidir fakat pek fark etmez. Bu sebeple 300gr olanı almanızı tavsiye ederim. "Tuna" veya "Tuna10" kodu ile indirim alabilirsiniz.

Peki protein tozu ile birlikte kullanmamda bir sorun olmaz değil mi? Antrenman öncesi bir ölçek creatine, antrenman sonrası bir ölçek protein tozu almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı