Creative 3D Tactic Omega Mi Logitech G930 Mu?

elihen34

Hectopat
Daha fazla  
Yazin yeni bir pc ile bir kulaklik almaya karar verdim. Aklimda bir kac secenek var bunlarin en agir basani bu iki kulaklik. Butcem max:300-350 lira hangi kulakligi secmeliyim? Yoksa daha farkli bir kulaklik mi tercih etmeliyim onerileriniz neler?

G930 kullanıcısıyım oda terletiyor. Fakat tek bir eksisi var. Oyuncu ekipmanı olmasına rağmen kablosuz yapmışlar. Şuan pişman oldum. Aldıktan 1 yıl sonra şarj olmamaya başladı. Garantiye yolladım. 1.5 ayda geldi. Bu aralar bozulacak gibi. Kablosuz olması haricinde bir eksisi yok. Mikrofonu falan gayet kaliteli.

G930 kullanıcısıyım oda terletiyor. Fakat tek bir eksisi var. Oyuncu ekipmanı olmasına rağmen kablosuz yapmışlar. Şuan pişman oldum. Aldıktan 1 yıl sonra şarj olmamaya başladı. Garantiye yolladım. 1.5 ayda geldi. Bu aralar bozulacak gibi. Kablosuz olması haricinde bir eksisi yok. Mikrofonu falan gayet kaliteli.
Peki g930 un surround etkisi nasil?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı