Creative inspire T6300 sol hoparlörden ses alamıyorum

Cazzarie

Kilopat
Merhabalar, Creative inspire T6300 kullanıyorum ve daha önce hiçbir sorun yokken şu an sol taraftan ses alamıyorum. PSU'da sıkıntı çıkmıştı bende yenisini alana kadar bilgisayarı kullanmadım. İki gün önce yeni bir PSU aldım ve montajı gerçekleştirdim. Bilgisayarı açtığımda hoparlörün sol tarafından ses alamadığımı fark ettim. Her şeyi bağladığımız Subwoofer'da sol hoparlörün takılı olduğu girişten ses alamıyorum. Hoparlörde mi sorun var diye sağ tarafa taktım ses geldi dolayısıyla onu kontrol etmiş oldum. Daha önce de böyle bir sorunla karşılaştığımı anımsar gibiyim fakat sorunun çözümünü hatırlamıyorum. Acaba bilgisayardan açılması gereken bir yer mi var? Onun dışında bozulmuş olması pek olası değil lakin herhangi bir elektrik sorunu veya buna benzer bir sorun ile karşılaşmadım. Yani Subwoofer'a zarar gelmiş olması pek mümkün değil, lakin bu zamana kadar kullandım sıkıntısız bir şekilde. Öneriniz, görüşünüz var mı?
Güncelleme: Bugün bilgisayarı açtım ve kendiliğinden düzelmiş olarak buldum. Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı