Creative ses sistemi alınır mı?

Marka işinde iyi ve güvenilir. Onu sorduğunuzu varsayıyorum. 2.1 sistem çoğu senaryo için yeterlidir zaten. Devasa bir salona koyma niyetiniz yoksa kurtarır.

Marka işinde iyi ve güvenilir. Onu sorduğunuzu varsayıyorum. 2.1 sistem çoğu senaryo için yeterlidir zaten. Devasa bir salonuna koyma niyetiniz yoksa kurtarır.
Sadece bass için alıyorum hocam zaten. Şuanda Logitech kullanıyorum, bass benim istediğim gibi değil.

Türkiye'de iken creative 5+1 ses sistemim vardı bilgisayarda. Battle for middle earth 2 oynarken o nazgulün kanat çırpma sesi beni benden alırdı. Logitech güzeldir ama creative in yeri bende ayrı. Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kaliteli bir marka. Ama ikinci el ürün alırken kondisyon önemli. Temiz olduğundan eminseniz alın derim.

Logitech hangi sistemini kullanıyorsunuz?
Buna benziyor fakat tam bu değil.

Creative A300 alacağım.
Şu ankinden daha iyidir, zaten 2+1 bir ses sistemi bass olarak pek tabii daha çok tatmin edecektir. Creative zaten iyi bir marka, başa dönüyorum eğer ürün temiz ise alın derim üzmez.

Fakat teknolojik ürün işte, geçen gün ben de sıfır ses sistemi aldım ve subwoofer bozuk çıktı. İade ile uğraşıp yenisini aldım. Neden bozuk dersen bilemiyorum. Aynı şekilde ikinci el bir üründe de başınıza böyle bir şey gelebilir ve ihtimali daha yüksek. Çünkü bu cihazlarda bir sürü ufak tefek parça var. Bütçeniz varsa sıfır bir sistem almanız daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı