Creative Sound Blaster Z Nasıl?

O bir alt kısımdaki bahsettiğim PCI-Ex4 slotu hocam ekran kartı slotu değil mi? tam oturuyor çünkü. Ses kartı oraya olur mu ki?

Saat çok geç oldu yarın işten geldikten sonra deneyip size haber vereceğim mutlaka :)

Benim bir kartım vardı ne olduğunu hatırlamıyorum ama aynı yazdığım gibi ekran kartı için olan porta takılı iken çalışıyordu. Çalışırsa ekran kartının fanlarında en azından aklınız kalmaz.

Merhaba, onu deneyeceğim ama korkuyorum kesin bilgi bulmam gerek. :D
Birde bir şey daha soracağım, encoder kısmından DTS seçince bilgisayardan ses kontrolü sağlayamıyorum yani ses sisteminden veya youtube üzerinden sesi kısabiliyorum veya yükseltebiliyorum. Ama encoder den DTS veya Dolby seçmeyince ses sisteminden Z5500 yazan yerden efekt'i music olarak yaptığımda kontrol sağlanabiliyor. Bu normal mi :/

Geçen hafta Sennheiser GSX 1200 pro DAC aldım. Testlerimi yaparken R6 PUBG ve Dying Light kullandım, garip bir şekilde seslerde azalma oldu. Rainbow Six Siege'de sesi %100 seviyelerine kadar çıkarmama rağmen sesleri duymakta çok zorlanıyorum. Müzik ve film anlamında beni tatmin etmiş olsada oyun amaçlı olduğu için memnun kalmadım ki bu gözlemi yapan tek kişi ben değilmişim. Araştırmalarım sonucunda memnun kalmayan bir çok kişiye rastladım. Şuan ise Creative Sound Blaster Z siparişi verdim. Eğer bilginiz var ise bana yardımcı olabilir misiniz ? Sizce bu durum neden dolayı kaynaklanıyor olabilir ? Çünkü bahsettiğimiz ürün belli ve böyle bir performans vermesi çok saçma.
Geçen hafta Sennheiser GSX 1200 pro DAC aldım. Testlerimi yaparken R6 PUBG ve Dying Light kullandım, garip bir şekilde seslerde azalma oldu. Rainbow Six Siege'de sesi %100 seviyelerine kadar çıkarmama rağmen sesleri duymakta çok zorlanıyorum. Müzik ve film anlamında beni tatmin etmiş olsada oyun amaçlı olduğu için memnun kalmadım ki bu gözlemi yapan tek kişi ben değilmişim. Araştırmalarım sonucunda memnun kalmayan bir çok kişiye rastladım. Şuan ise Creative Sound Blaster Z siparişi verdim. Eğer bilginiz var ise bana yardımcı olabilir misiniz ? Sizce bu durum neden dolayı kaynaklanıyor olabilir ? Çünkü bahsettiğimiz ürün belli ve böyle bir performans vermesi çok saçma.

Hocam Sennheiser GSX 1200 pro ile Creative Sound Blaster Z kullandım, rahatlıkla söyleyebilirim ki Creative Sound Blaster Z oyunlarda beni daha çok tatmin etti. Sennheiser'in seslerin kısılması gibi bazı sorunları var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı