Satılık Creative Sound Blaster ZxR Bilgisayar Bileşenleri

Fırat MACİT

Hectopat
Daha fazla  
Son kalan malzemeler
Creative Sound Blaster ZxR ses kartı
Razer Tiamat 7.1 kulaklık
Cool Master Evo Tx3 işlemci soğutucusu
Razer Sabertooth Gamepad

Ürünler Ankara'dan satılıktır. Faturaları mevcuttur. Razer Sabertooth Gamepad hariç alalı 6 ay olmadı heralde kutusu garanti belgesi var Dnr dan aldım. Ama faturayı bulamıyorum vatanbilgisar gibi numara isim vermek belki yetiyordur ama bilgim yok. [email protected]'a da mesaj atabilirsiniz. Fiyat Teklifi açıktır.

Dark subzero 600w kasa + logitech 1+1 z200 hoparlör ve logitech mk270 kablosuz klavye mause snopy gamepad bunlar da faturalı ve elden çıkacak bazı ürünler satışa göre hediye olarak verilecek.

•Razer Tiamat 7.1 kulaklık ve Creative Sound Blaster ZxR ses kartına 550 Tl verebilirim.
Eski konunuzda 650 Tl fiyat belirtmişsiniz ses kartı ve Kulaklığa.
Satılık - Asus Xonar Phoebus Solo ve Razer Tiamat 7.1

•Dark subzero 600w Powersiz satar mısınız?
Sıfırı 300 Tl.

•Klavye hakkında sizden bilgi alırım artık. Ona göre düşünüyorum.

Teklif olarak özet geçeyim. Detayları konuşuruz.

Razer Tiamat 7.1 kulaklık: 300 Tl
Creative Sound Blaster ZxR 200 TL
Dark subzero 600w Powersiz 75 TL
Logitech 1+1 z200 hoparlör 50 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
•Razer Tiamat 7.1 kulaklık ve Creative Sound Blaster ZxR ses kartına 550 Tl verebilirim.
Eski konunuzda 650 Tl fiyat belirtmişsiniz ses kartı ve Kulaklığa.
Satılık - Asus Xonar Phoebus Solo ve Razer Tiamat 7.1

•Dark subzero 600w Powersiz satar mısınız?
Sıfırı 300 Tl.

•Klavye hakkında sizden bilgi alırım artık. Ona göre düşünüyorum.

Teklif olarak özet geçeyim. Detayları konuşuruz.

Razer Tiamat 7.1 kulaklık: 300 Tl
Creative Sound Blaster ZxR 200 TL
Dark subzero 600w Powersiz 75 TL
Logitech 1+1 z200 hoparlör 50 TL

Evet o sıra faturasını bulamamıştım razer kulaklıkğın ve acil ihtiyacım vardı o fiyattı sonra arkadaşım aldı hevesini aldı şimdi satmak istiyor. Faturası da bulundu Ve o zaman asus ses kartı vardı şimdi Creative ZXR var ve piyasası 900 -1200 arası siz 200 tl teklif vermişsiniz. O fiyata verilme ihtimali yok kasayı powersız satmak istemiyorum sonra ayrıca onun satışı ile uğraşmamak için o yüzden teklifiniz için teşekkürler ama anlaşmamız mümkün değil.

Ses kartının piyasası derken sıfır fiyatından bahsediyorum ikinci el değil yanlış anlaşılmasın sahibinden de ürünlerin ikinci el piyasasını öğrenebilirsiniz.

Cool Master Evo Tx3 işlemci soğutucusu ne kadar?

Geri
Yukarı