Cristiano Ronaldo yeniden Manchester United'da

Hayatın kuralı bu yeğen. Ne kadar uzağa gidersen git, başladığın yere dönersin sonunda. Ne kadar değişirsen değiş, nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı. Nereye gidersen git yeğenim, şunu unutma; herkes gün olur evine geri döner.

- Ramiz Karaeski

@Heidegger Öyle de olsa Avrupa'nın en büyük ligine dönmüş oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Messi ve Ronaldo arasındaki en büyük fark bu zaten. Ronaldo 36-37 yaşında bile en büyük ligde ve rekabet ortamında oynamak istiyor ve bundan korkmuyor. Ama Messi yine işin kolayına kaçma peşinde. Kolpa bir ligde fantastik bir takımda oynayacak ve tüm övgüleri toplayacak. Herkes mutlu. Ama benim gibi düşünenler de vardır muhakkak. Keşke Messi de İngiltere'yi tercih edip gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olduğunu kimsenin reddedemeyeceği şekilde kanıtlama şansı yaratsaydı kendine.

Messi ve Ronaldo arasındaki en büyük fark bu zaten. Ronaldo 36-37 yaşında bile en büyük ligde ve rekabet ortamında oynamak istiyor ve bundan korkmuyor. Ama Messi yine işin kolayına kaçma peşinde. Kolpa bir ligde fantastik bir takımda oynayacak ve tüm övgüleri toplayacak. Herkes mutlu. Ama benim gibi düşünenler de vardır muhakkak. Keşke Messi de İngiltere'yi tercih edip gelmiş geçmiş en iyi futbolcu olduğunu kimsenin reddedemeyeceği şekilde kanıtlama şansı yaratsaydı kendine.
Gelen ilk teklifi değerlendirdi çünkü Barcelona onu mecburen atmalıydı.

Manchester United, Cristiano Ronaldo'yu transfer ettiğini duyurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gelecekten geliyorum şu anda eminim çok pişman

Geri
Yukarı