Cristiano Ronaldo'nun yeni takımı Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklandı!

erasepat

Decapat
Makaleler
2
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde gündemden düşmeyen Cristiano Ronaldo'nun transferi hakkında konuştu. Erdoğan, ''Ronaldo şimdi aldığım bilgilere göre Suudi Arabistan'a gidiyor. Filistin davasına sahip çıkan birisidir Ronaldo. Şimdi artık gelecekle ilgili Mbappe, gelecekte o var." dedi.
Kaynak
Bakalım gerçekten doğru bildi mi Cumhurbaşkanımız Ronaldo'nun yeni adresini :)
images.jpg

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, son günlerde gündemden düşmeyen Cristiano Ronaldo'nun transferi hakkında konuştu. Erdoğan, ''Ronaldo şimdi aldığım bilgilere göre Suudi Arabistan'a gidiyor. Filistin davasına sahip çıkan birisidir Ronaldo. Şimdi artık gelecekle ilgili Mbappe, gelecekte o var." dedi.
Kaynak
Bakalım gerçekten doğru bildi mi Cumhurbaşkanımız Ronaldo'nun yeni adresini :)
Eki Görüntüle 1614838
Bu konu kendisini ne ilgilendiriyor gerçekten sormak isterdim.

Bizi ilgilendiriyor mu sanki? Türkiye'nin ortalama bir şehrinde evinden okuluna/işine giden sıradan bir insan için Ronaldo'nun nerede oynadığı çok mu önemli?
Ben bizim için önemli olup olmadığı hakkında yorum yapmadım. Cumhurbaşkanı'nın her şeyi bir kenara bırakıp, Ronaldo hakkında yorum yapmasını mantıksız buldum.

Bu bir zevk işi bir yorum yapmış sevmiyorsanız her şeyini kötüleyeceksiniz anlamına gelmiyor ortada kötü bir şey yok.
Sevmiyorum, fakat sırf sevmediğim için kötülediğimi de düşünmüyorum ki kötülemedim zaten. Yalnızca ülkede o kadar olay yaşanırken hepsini bir kenara bırakıp kendisinden haberi dahi olmayan Ronaldo hakkında yorum yapması mantıksız geldi.

Geri
Yukarı