Critical Ops hala oynanır mı?

Çok eskiden oynuyordum hala ara ara girip oynamaya devam ediyorum. Bugün bile 1 el gireyim dedim Full toxic, adam vuramayıp takıma sövenler vesaire. Kitlesi ile başa çıkarım derseniz hala zevk alınabilecek bir oyun.

Dostlar merhaba. 2024 oldu. Oyunu yeni indirdim eskiden kalma bir hesabım varmış, Master falan. Zamanında şarjda bile saatlerce oynadığım oyun çok değişmiş ve kitlesi çok toxic. Ne zaman maça girsem küfür etmeyen birisi yok. Saçma sapan +18 odaları açan falanda oluyor. Destek desen oyundan haberi yok, hileleri banlamaları birkaç ay sürüyor. Ama kredi fiyatlari cok uygun. Yani 350 TL versen hesabin iyi olur. Ama ben sahsen vermezdim skinler saçma, Zula'daki artı durumu olsa değerdi. Ben oyunu şu ankitlesinden dolayı oynamam ve zaten yavas yavas bitiyor oyun. Öyle kasilacak bir oyunda değil zaten, arada 1 maç atmaya değer belki. Eee, peki sizler ne düşünüyorsunuz?

Hocam öncelikle merhaba 2024 oldu evet oyun değişti kitlesi şu an newgen dolu hepsi hile ghost legit Boost ile kasıyorlar aşırı toxic çocuklar var sana fakat sana şöyle diyebilirim bence bu oyundaki destek hızı çok ileri bir seviye 2-3 kişi report atınca hile banlanıyor anında ayrıca kredi fiyatları pahalı video izleyerek kasabilirsin fakat 70 lira ile sonsuza kadar Pass satın alabilirsin oyun 2022'den sonra bozuldu geliştiriciler bitirdi oyunu fakat yeni telefonum gelince come back atacağım.

Dostlar merhaba. 2024 oldu. Oyunu yeni indirdim eskiden kalma bir hesabım varmış, Master falan. Zamanında şarjda bile saatlerce oynadığım oyun çok değişmiş ve kitlesi çok toxic. Ne zaman maça girsem küfür etmeyen birisi yok. Saçma sapan +18 odaları açan falanda oluyor. Destek desen oyundan haberi yok, hileleri banlamaları birkaç ay sürüyor. Ama kredi fiyatlari cok uygun. Yani 350 TL versen hesabin iyi olur. Ama ben sahsen vermezdim skinler saçma, Zula'daki artı durumu olsa değerdi. Ben oyunu şu ankitlesinden dolayı oynamam ve zaten yavas yavas bitiyor oyun. Öyle kasilacak bir oyunda değil zaten, arada 1 maç atmaya değer belki. Eee, peki sizler ne düşünüyorsunuz?

Bence standoff2 varken yüzüne bile bakılmaz. Standoff2 de 20 ya da 30 TL vererek (en ucuz olandan) 100 oyun içi para alıyorsunuz. Ve hesabınıza her istediğiniz skini alabiliyorsunuz. Standoffdaki pazar sistemi bayağı iyi ak hariç silahlar genel olarak ucuz ve güzel skinler var.

Çıktığı ilk zamanlar eğlenceliydi. Artık eski tadı yok.

Dostlar merhaba. 2024 oldu. Oyunu yeni indirdim eskiden kalma bir hesabım varmış, Master falan. Zamanında şarjda bile saatlerce oynadığım oyun çok değişmiş ve kitlesi çok toxic. Ne zaman maça girsem küfür etmeyen birisi yok. Saçma sapan +18 odaları açan falanda oluyor. Destek desen oyundan haberi yok, hileleri banlamaları birkaç ay sürüyor. Ama kredi fiyatlari cok uygun. Yani 350 TL versen hesabin iyi olur. Ama ben sahsen vermezdim skinler saçma, Zula'daki artı durumu olsa değerdi. Ben oyunu şu an kitlesinden dolayı oynamam ve zaten yavas yavas bitiyor oyun. Öyle kasilacak bir oyunda değil zaten, arada 1 maç atmaya değer belki. Eee, peki sizler ne düşünüyorsunuz?
Bence oynanmaz eski kitle yok.

Yani ben bu oyunu 5 senedir oynuyorum hesabım dopdolu 15 bıçak falan var ama sana yalan söyle miyim en fazla 2 haftada 1 maç giriyorum çünkü eskiden başından kalkmadığım oyun bana artık gran zevk vermiyor keşke Prime dönemi gene olsa ve ben gene Critical Ops'a sarılabilsem.

Yani ben bu oyunu 5 senedir oynuyorum hesabım dopdolu 15 bıçak falan var ama sana yalan söyle miyim en fazla 2 haftada 1 maç giriyorum çünkü eskiden başından kalkmadığım oyun bana artık gran zevk vermiyor keşke Prime dönemi gene olsa ve ben gene Critical Ops'a sarılabilsem.

Eski günler, eski sürüm 😭

Geri
Yukarı