Critical process died mavi ekran hatası

ahmet eren incir

Hectopat
Daha fazla  
Çok fazla mavi ekran alıyordum önceleri. Fakat sonra bios güncellemesi yapınca uzun süredir almamıştım. Ama şimdi birkaç programı birden açınca programlar birden çalışmayı kesti ve pencereleri beyazlaştı. Bende Ctrl+alt+del yapıp görev yöneticisini açmaya çalışınca critical process died mavi ekran hatasını verdi. Bunun sebebi nedir? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hızlı işlemlerde kilitlenme yaşanabilir null olarak değerler çoğalırsa mavi ekran verebilir ve normaldir. Gereksiz programları kapatın, kaldırın. Kısaca yazılımsal bakım yapın virüs taraması da yaparsanız iyi olur. Eğer tekrar alırsan btk51'in verdiği yerdeki gibi dumpları paylaşın.

Hızlı işlemlerde kilitlenme yaşanabilir null olarak değerler çoğalırsa mavi ekran verebilir ve normaldir. Gereksiz programları kapatın, kaldırın. Kısaca yazılımsal bakım yapın virüs taraması da yaparsanız iyi olur. Eğer tekrar alırsan btk51'in verdiği yerdeki gibi dumpları paylaşın.
Çok nadir oluyor o da çok üst üste işlem yapınca oluyor şuanlık bir sorun yok olursa yüklerim dosyaları sağolun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı