Critical process died mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

kamil123

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bayağıdır bunlarla uğraşıyorum daha önce paylaştığım konuda maalesef yardımcı olan hiç kimse olmadı. Bugün yine mavi ekran hatası aldım ekranda critical process died yazıyordu.

Dell laptop.
i5- 3370.
AMD Radeon 8730M.
8 GB RAM.
Minidump dosyalarım:mavi ekran hatalarım - Google Drive

Son düzenleyen: Moderatör:
HD Tune yazılımı ile kullandığın HDD/SSD'yi "error scan" testi yap. HD Tune yazılımı ile "health" sekmesini paylaşın.

HDD Sentinel yazılımı ile sağlık derecelerine bakın.

Bluetooth ile bir süre bağlanmayın.

HD Tune yazılımı ile kullandığın HDD/SSD'yi "error scan" testi yap. HD Tune yazılımı ile "health" sekmesini paylaşın.

HDD sentinel yazılımı ile sağlık derecelerine bakın.

Bluetooth ile bir süre bağlanmayın.

HD Tune ile error scan testi yaparken bilgisayar sürekli SSD ısı uyarısı veriyor.
60 dereceye kadar çıktı sonra durdurdum devam ettirmekte bir sakınca olur mu? @283156.Ek olarak hızlı taramayı açayım mi?
HD Tune ile error scan testi yaparken bilgisayar sürekli SSD ısı uyarısı veriyor.
60 dereceye kadar çıktı sonra durdurdum devam ettirmekte bir sakınca olur mu? @283156.
HDTune_Health_________KINGSTON_SA400S3.png
HDTune_Health_________KINGSTON_SA400S3 2.png
Ve son olarak HDD sentineli indirdim sağlık durumu %96 sıcaklık ise 49 derece olarak gözüküyor.

Son düzenleme:
Tamamdır.

Dump dosyasını tekrar inceleyeceğim. Başka sorun var mı diye.

Dün 1 tane daha almıştım mavi ekran o dump dosyalarının arasında aldığım hata yoktu sanırım onu da ekliyim mi? Bunu bu şekilde attım ama problem olur mu acaba? @283156.

Dosya Ekleri

• mavi ekran hatalarım.txt
    1,8 KB · Görüntüleme: 41

Yeni konular

Geri
Yukarı