Çözüldü CRITICAL_PROCCES_DIED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Donanımsal bir sorun olmayabilir. Sorunun OC'tan ötürü olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi, sıfırlayın.
Sorun OC işlemi olabilir. Zaten yanlış bilmiyorsam OC sürekli duracak bir şey değil, işiniz bittiğinde sıfırlayacaksınız.

Vanguard ve 360 Security'yi kaldırın. OC işlemini sıfırlayıp Afterburner'ı da kaldırın. Ayrıca Windows güncellemelerini yapın. Ayrıca BIOS'u da güncelleyin.

Dosya TC forumda yasak, Google Drive'a yükleyin lütfen aksi takdirde uyarı alabilirsiniz.
Sorun OC işlemi olabilir. Zaten yanlış bilmiyorsam OC sürekli duracak bir şey değil, işiniz bittiğinde sıfırlayacaksınız.

Vanguard ve 360 Security'yi kaldırın. OC işlemini sıfırlayıp Afterburner'ı da kaldırın. Ayrıca Windows güncellemelerini yapın. Ayrıca BIOS'u da güncelleyin.
OC işlemini sıfırlamazsam bir sorun olur mu? Sıfırlarsam oyun içi performans düşer mi? GTX 1650 Ventus oc ekran kartım var.

İndiriyorum. MSI Afterburner kaynaklı olacağını sanmıyorum. Önceden de kullanıyordum zaten ama siz daha iyi bilirsiniz.

OC işlemini sıfırlamazsam bir sorun olur mu? Sıfırlarsam oyun içi performans düşer mi? GTX 1650 Ventus OC ekran kartım var.

Düzelttiğin için teşekkür ederim. İnceleyemeyeceğim pek bilgim yok minidump dosyaları hakkında, bilgili arkadaşlar yardımcı olacaktır iyi forumlar.

Sıfırlayın. Performans düşüşü muhtemel ama sistemi stabil olarak kullanabilmek daha ön planda olmalı.

Çok istiyorsanız ayarları ezberleyin, oyuna girerken aynı ayarları yapın. Oyundan çıkınca sıfırlamak şartıyla tabii. Ayrıca çok ısınıyorsa da yapmayın.

Sıfırlayın. Performans düşüşü muhtemel ama sistemi stabil olarak kullanabilmek daha ön planda olmalı.

Çok istiyorsanız ayarları ezberleyin, oyuna girerken aynı ayarları yapın. Oyundan çıkınca sıfırlamak şartıyla tabii. Ayrıca çok ısınıyorsa da yapmayın.
CPU overclockdan mı bahsediyorsunuz? GPU olarak Overclock sıfırlarım.

Geri
Yukarı