CRITICAL_PROCESS_DIED Mavi Ekran Hatası

rilish26

Decapat
Daha fazla  
İyi günler yaklaşık 2 aydır aralıklar ile blue screen hatası alıyorum. Artık donanımsal olduğunu düşünmeye başladım. Temiz kurulum da yapmama rağmen devam ediyor. Genelde bilgisayar açılışında oluyor. Daha önce MEMORY_MANAGEMENT ve PFN_LIST_CORRUPT hatası almıştım. Bugün ise CRITICAL_PROCESS_DIED hatası aldım. Minidumpı paylaşıyorum. Okumayı bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. 040521-6546-01, bu PFN hatası dosyası hala duruyor. 041621-7109-01, bu da bugün karşılaştığım sorun yardımcı olacak varsa. PC SSD testi ve Memtest yaptım ve temiz çıktı. Yakın zamanda anakart değiştirdim. Sorun ondan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech yazılımlarını kaldırın ve Logitech kolunuzu veya Logitech ne kullanıyorsanız onu sistemden çıkartın. Sorun bundan kaynaklı.

Bir diğer olarak bütün MSI yazılımlarını sistemden kaldırın.

Merakımdan soruyorum sistemde IObit yazılımı kullanıldı mı? Cevaplarsanız sevinirim.

Logitech yazılımlarını kaldırın ve Logitech kolunuzu veya Logitech ne kullanıyorsanız onu sistemden çıkartın. Sorun bundan kaynaklı.

Bir diğer olarak bütün MSI yazılımlarını sistemden kaldırın.

Merakımdan soruyorum sistemde IObit yazılımı kullanıldı mı? Cevaplarsanız sevinirim.
hayır kullanmadım. Memory management hatası da almıştım. Ram den kaynaklı olduğunu düşünüyorum aslında. Msi yazılım dragon center var onu kaldırırsam rgbleri falan kontrol edemem ama

Tamam. Logitech ürünlerini kontrol etmek için olan yazılımları kaldırın. Her şeyi USB portlarından çıkartın. Mausunuzu farklı bir porta takın.
donanımsal olmadığına emin misiniz? Anakart güncellemesi yaptıktan sonra bu tür sorunları yaşadım ve anakart sorunlu cıktı pc acılıyor anca cpu hata ledi yanıyordu sensörler stabil değildi. Gönderdim düzeltildi diye geri geldi bana. Sorun donanımsal da olabilir m?

Geri
Yukarı