CRITICAL_PROCESS_DIED ve MEMORY_MANAGEMENT hataları

Dosya oluşsa ne oalcak daha bilgisayarı açamıyorsun. Termal macun kuruysa zaten dediğim ısı olur. Bu da sistemi açtırmaz bunları artık biz söylemeyelim anlayın bazı şeyleri.
Bilen birine donanımsal bakım yaptırın.
Hocam internet olmadan kullanabildiğimi farkettim. İnternete bağlayınca donup mavi ekran veriyor.

Dediğim gibi donanımsal sorun var işte incelenmesi lazım. Ben yapamayacağıma göre bilen birine götürüp kontrol ettir. Statik elektrik veya kaçak olabilir vb. belki.
Bilgisayarı formatladım. Önerdiğiniz bir test var mı hocam. Neleri kontrol edeyim.
Şu an ssd de problem var mı onu kontrol ediyorum.

Dosya Ekleri

• C1FC92A3-0E57-4263-A54F-978638B08435.jpeg
    C1FC92A3-0E57-4263-A54F-978638B08435.jpeg
    147,1 KB · Görüntüleme: 27
Disk ve çipset kaynaklı sorun gözüküyor bu yüzden ethernet kaynaklı sorun yaşanıyor.
BIOS güncel değil güncelleyip bir kontrol edin.
Bios'u güncelledim.
Bios'u güncelledim.
Yarın bir GTA5 testi yapıcam hocam. Sıkıntısız bir şekilde kurulursa inşallah bilgisayarın durumu düzelmiştir bence. (geçen sefer GTA ''yüklerken'' pc mavi ekran vermişti)
@Murat5038 Hocam ne kadar teşekkür etsem az. BİOS güncellemesinden sonra sıkıntı yaşamadım. Allah razı olsun sizden. 2-3 gündür Forumlarda geziniyorum bir tek doğru yardımı TECHNOPAT'ta sizde buldum. Çok sık yazıp rahatsız ettiysem özür dilerim. Hayırlı Kandiller...

Son düzenleme:
Rica ederim sizin de kandiliniz mübarek olsun da erken sevinmeyin bence :) Birkaç gün test edin ona göre çözüldüyse çözüldü olarak bildirirsiniz. Yakın zamanlarda zaten bir güncelleme daha alacak BIOS güncellemelerini ayda bir kontrol edin.

Rica ederim sizin de kandiliniz mübarek olsun da erken sevinmeyin bence :) Birkaç gün test edin ona göre çözüldüyse çözüldü olarak bildirirsiniz. Yakın zamanlarda zaten bir güncelleme daha alacak BIOS güncellemelerini ayda bir kontrol edin.
Tamamdır teşekkür ederim 😅. İyi akşamlar.
KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED
Hocam böyle bir hata aldım. Pc yi kapa aç yaptım düzeldi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı