Giyim Crocs Crocband Charcoal/Ocean terlik 803 TL

Bosna Hersek üretimi olanından almıştım 5 sene önce, bir kere giydim daha da giymiyorum. Güneşli havada ayağının içini havuz gibi yapıyor. Sanki özellikle terletmek için üretilmiş bir ürün ve hiç rahat değil.

Valla yanlış anlamayın lafım sizden bağımsız kesinlikle. Bu banyo terliğine bu parayı vereni asla anlamam.

Çok geçmiş değil 10 yıl önce bu terlikler helada kullanılıyordu.

Kişisel tercihler elbette, size mânâsız geliyor olabilir. Üstteki arkadaşların da belirttiği üzere sağlıkçılar kullanıyor genelde Crocs modellerini.

Hem bayaband hem de all-terrain modelini kullanan biri olarak kesinlikle all-terrain çok daha rahat diyebilirim. Uygun fiyata bulursanız all terrain modelini tercih edin

Bilgisayarda otururken ayağınız üşüyorsa tavsiye ederim. Ayrıca benim almamdaki amaç evimde halı olmadığı için alt kata ses gitmemesi ve kaymadan yürüyebilmekti. İstediğim her özelliği karşıladı. Ek olarak Crocband değil de Classic tercih etmenizi öneririm.

Çakmalarından ne farkı var bu terliğin?
Malzeme kalitesinden dolayı yumuşak ve sağlam. Uzun süre kullanılacağı için yumuşaklığı rahatlık sağlamlığı da uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Mesela örnek veriyorum çakmaları yazın iki saat güneş yada sıcak ortam görsün büzüşür, şekli bozulur bidaha giyemezsin yada birkaç ay düzenli kullandıktan sonra tabanı sıkışıp sertleşir rahatsız eder.

Geri
Yukarı