Crocs iyi mi?

Terlik diye değmez demek saçma. Mevzu ayak sağlığı neticede.
Ayak sağlığı ve Crocs mu? Deli gibi terletiyor ortopedisi rezalet ayak kokusundan ibaret oluyorsunuz hiç hava almıyor, üstünü ozellikle temizlemesi iskence, plastiği kullandıkça aşınıyor, uzun süre yürüyüş yaparsanız ayağınızın altı su topluyor vs evet bir terlik ve ergonomisi iyi bile değil.
Kişisel tercihtir ama hiç önermem.

Ayak sağlığı ve crocs mu? Deli gibi terletiyor ortopedisi rezalet ayak kokusundan ibaret oluyorsunuz hiç hava almıyor, üstünü ozellikle temizlemesi iskence, plastiği kullandıkça aşınıyor, uzun süre yürüyüş yaparsanız ayağınızın altı su topluyor vs evet bir terlik ve ergonomisi iyi bile değil.

Katılıyorum bir de alttaki o şeritde kullandıkça çıkıyor.

Ayak sağlığı ve crocs mu? Deli gibi terletiyor ortopedisi rezalet ayak kokusundan ibaret oluyorsunuz hiç hava almıyor, üstünü ozellikle temizlemesi iskence, plastiği kullandıkça aşınıyor, uzun süre yürüyüş yaparsanız ayağınızın altı su topluyor vs evet bir terlik ve ergonomisi iyi bile değil.

Bahsettiğiniz kadar rahatsız olsa tüm gün ayakta duran sağlıkçılar kullanmazdı. Ben çok fazla terlik kullandım ve aralarından en rahatı crocs. Terleme sorunu ise kişiden kişiye değişir arkadaşım yaşıyor ancak ben terlemiyorum crocs kullanırken.

Geri
Yukarı