Giyim Crocs terliklerde indirim

Bunlar rahat mı gerçekten? Ben CarrefourSA'dan replika crocs aldım giyiyorum iyi hoş ama bu orjinal crocs terliklerin farkı ney? Marka olması mı?

Bunlar rahat mı gerçekten? Ben CarrefourSA'dan replika crocs aldım giyiyorum iyi hoş ama bu orijinal crocs terliklerin farkı ne? Marka olması mı?

Konforlu, uzun ömürlü ve kaliteli hocam. Sağlıkçıların çoğu, özellikle nöbete kalan insanlar bunları sıklıkla tercih ediyor.

1399'dan 1289'a düşmüş 24 Mart'ta alıp da iade ettiğim fiyat bu. Mart'tan buyana ne olmuş olabilir? 24 Mart dolar kuru 32,50 bugün ki dolar kuru 32,37
Eki Görüntüle 2183288

Fiyatı artmayan ne kaldı ki bu artmasın. Şaşırmıyorum artık. Ucuz / pahalı algımı kaybettim maalesef. Bütçem ve ihtiyacım varsa direkt alıp geçiyorum.

Hastanede çalışanlar bu markanın değerini daha iyi bilirler. Fiyatlar güzel yalnız Çin ve Vietnam üretimli olanları iyi değil, Bosna üretimi olanlar daha iyi.

Daha kalitelidir ama 1300 TL'lik ne malzeme var merak ediyorum.

Beğenen de var beğenmeyen de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…