Giyim Crocs terliklerde indirim

ExellionTR

Hectopat
Daha fazla  
Amazon'da crocs marka terliklerde indirim var. Bir kullanıcı olarak belirtmiş olayım, terlikler inanılmaz rahat. Evde yaklaşık 1 aydır kullanıyorum, keşke daha önce alsaydım diyorum. Almayı düşünen arkadaşlar değerlendirebilir.

Crocs Terlikler
Crocs Crocband Terlik Unisex Yetişkin

Bunlar rahat mı gerçekten? Ben CarrefourSA'dan replika crocs aldım giyiyorum iyi hoş ama bu orjinal crocs terliklerin farkı ney? Marka olması mı?

1399'dan 1289'a düşmüş 24 Mart'ta alıp da iade ettiğim fiyat bu. Mart'tan buyana ne olmuş olabilir? 24 Mart dolar kuru 32,50 bugün ki dolar kuru 32,37
Screenshot_1.png

Bunlar rahat mı gerçekten? Ben CarrefourSA'dan replika crocs aldım giyiyorum iyi hoş ama bu orijinal crocs terliklerin farkı ne? Marka olması mı?

Konforlu, uzun ömürlü ve kaliteli hocam. Sağlıkçıların çoğu, özellikle nöbete kalan insanlar bunları sıklıkla tercih ediyor.

1399'dan 1289'a düşmüş 24 Mart'ta alıp da iade ettiğim fiyat bu. Mart'tan buyana ne olmuş olabilir? 24 Mart dolar kuru 32,50 bugün ki dolar kuru 32,37
Eki Görüntüle 2183288

Fiyatı artmayan ne kaldı ki bu artmasın. Şaşırmıyorum artık. Ucuz / pahalı algımı kaybettim maalesef. Bütçem ve ihtiyacım varsa direkt alıp geçiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı