Cronos 1230 iyi bir sistem mi?

Bütçe
3500

Mkuzi

Decapat
Arkadaşlar size şunu söyleyeyim benim 1 sene sonra topladığım paralarla 3500 TL'lik bir param oluyor. Ve ben bu parayla güzel bir sistem almak istiyorum. Hani Cities Skylines'i Hearts of Iron IV'ı League of Legends'i kaldırsın. Açıkcası ben PC'den az buçuk anlarım ama toplamaya gelince hiçbir parçayı birleştiremiyorum. Sabahtan akşama kadar sürekli forumda youtubedeyim. Genelde Teknobiyotik V2 öneriliyor ama bilemiyorum. APU sistem toplasam sonradan upgrade etmem gerek ve ben dediğim gibi hiçbir şey takamıyorum. Vallahi ben bu sistemi mantıklı buldum bu konuya el atın.

Şu anda laptop kullanıyorum ve leş özelliklerini aşağıda vereyim. Yani PC topladığımda eşekten ata binmiş olucam.

i5 8250U - Radeon 520 -1 TB - 4 GB RAM.
He bu arada sadece rami değiştirdim ram Corsair Vengeance LPX 8GB

Son düzenleme:
Arda bey kötü demek yerine bana eğer güzel bir PC önerebilirseniz sevinirim.
Hocam sorunuz "Cronos 1230 iyi bir sistem mi?" Şeklindeydi ben de kötü bir sistem olduğunu söyledim. Şuan da bir sistem önersek ileride geliştirme yapabilir misiniz yoksa almışken tam bir sistem mi almak istiyorsunuz? Bu bütçede APU işlemcili sistem daha iyi oluyor.

Hocam sorunuz "cronos 1230 iyi bir sistem mi?" Şeklindeydi ben de kötü bir sistem olduğunu söyledim. Şu an da bir sistem önersek ileride geliştirme yapabilir misiniz yoksa almışken tam bir sistem mi almak istiyorsunuz? Bu bütçede APU işlemcili sistem daha iyi oluyor.

Vallahi ben şu an tam sistem almak istiyorum. Zaten dediğim gibi 1 sene sonra alacağım şimdiden bakıyorum. Tabii 1 seneye kim öle kim kala ama.

Vallahi ben şu an tam sistem almak istiyorum. Zaten dediğim gibi 1 sene sonra alacağım şimdiden bakıyorum. Tabii 1 seneye kim öle kim kala ama.
Şurada ne yazarsam yazayım 1 sene sonra saçma gelecek hocam, yardım etmek isterim ve sistem öneririm ama 1 sene sonra kim öle kim kala. Bu arada en başta APU sistem ile ilgili görüşlerinizi söylemişsiniz, orayı görmemiştim kusura bakmayın.

Şurada ne yazarsam yazayım 1 sene sonra saçma gelecek hocam, yardım etmek isterim ve sistem öneririm ama 1 sene sonra kim öle kim kala. Bu arada en başta APU sistem ile ilgili görüşlerinizi söylemişsiniz, orayı görmemiştim kusura bakmayın.

Arda bey size şimdi bir soru soracağım. Bu sistemi ben aldım diyelim. GT-1030 mu RX550 mi önce bunu sorayım. Ayrıca bu sistemle ben Cities Skylines-Hearts of Iron IV-League of Legends'i akıcı şekilde oynayabilir miyim en düşük ayarlarda. Benim grafik konusunda fazla ilgim yoktur yani bu tarz oyunları ben en Low ayarlarda oynayabilir miyim? Anlaşılan tecrübeniz iyi size sormak istedim.

Geri
Yukarı