Cronos 1230 Wi-Fi destekliyor mu?

aysegunes0

Femtopat
Daha fazla  
Adaptör lazım ama bence biraz pahalı bir sistem ama "sıfır" olduğundan fiyatı normal.
anlamadım demek istediğinizi, şu an aldığım sistem pahalı mı demek istediniz
Bir adaptöre ihtiyacınız var.
teşekkür ederim peki internetim gelmedi daha altyapı olduğu için bu sürede idarelik uygun bir şey alsam online oyunlarda pingimi çok yükseltir mi? çünkü şu an adaptörler bile çok pahalı

evet biliyorum fakat o kadar pahalı ki sistemler bir yerden kısmam gerekiyordu paylaşımlı ekran kartı olan laptopu zar zor sattım. ve düşündüm ki çalışmaya başlayacağım sistem de destekliyor 1650'yi ben de değiştiririm dedim bir süre sonra

Hocam gelseydiniz bana 3500'e RX 570 Sistem dahi toplardım size.
evet biliyorum fakat o kadar pahalı ki sistemler bir yerden kısmam gerekiyordu paylaşımlı ekran kartı olan laptopu zar zor sattım. ve düşündüm ki çalışmaya başlayacağım sistem de destekliyor 1650'yi ben de değiştiririm dedim bir süre sonra.

Evet kazık ve içinde bir C4 mevcut. Ekran kartı çok düşük olduğu için çoğu oyunlarda sıkıntı çıkartabilir.
:( zaten valorant gibi belirli oyunları oynuyorum eskiden 20 fps alıyordum ekran kartını bir tık daha yükseltsem fiyatı çıkıyordu 4,5tlye. ama param oldukça yükseltmeye çalışırım. oyun videolarını inceledim biraz low ayarlarda 200e kadar çıkıyor. bana yeter şu anlık en azından

Hocam bence sistem elinize geçtiğinde ekran kartını satıp RX 460 felan alabilirsiniz.
:( zaten valorant gibi belirli oyunları oynuyorum eskiden 20 fps alıyordum ekran kartını bir tık daha yükseltsem fiyatı çıkıyordu 4,5tlye. ama param oldukça yükseltmeye çalışırım. oyun videolarını inceledim biraz low ayarlarda 200e kadar çıkıyor. bana yeter şu anlık en azından

Yeni konular

Geri
Yukarı