Çözüldü Crosshair VIII Formula X570 anakarta kaç SSD takılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
8 adet SATA III, 2 adet de M.2 yuvası görünüyor. M.2 ve 2.5" SATA'ların toplamı ile 10 tane alır.

@Pablo1

Evet, ikisi de sığar ama eğer ikisi de M.2 forumda olacaksa boşta M.2 yuvası kalmayacak. 1 TB koyulur sıkıntı değil, olay kapasite değil fiziksel ebatlar.

Yani elinde yok, daha düşünüyorsun. Çoğu yerde stokta yok ve çok pahalı, seni bir hayli aşar, işine yaramaz ekstrem özellikler barındırır genç kardeşim.

@Pablo1 ama siz ne? Bu anakartı alan/kullanan birisi nereye ne takılır, bilir. Trollemek konusu muhtemelen. Değilse SSD/NVME için ayrılan bütçeyi öğrenirsek yardımcı oluruz.

NVMe girişi yok o yüzden iki tane 1TB SSD kullanacağım.

@Pablo1 ama siz ne? Bu anakartı alan/kullanan birisi nereye ne takılır, bilir. Trollemek konusu muhtemelen. Değilse SSD/NVME için ayrılan bütçeyi öğrenirsek yardımcı oluruz.

Bütçe konusu belirlemedim en iyilerinden istiyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crosshair 8 Formula'da NVMe yok mu?

Konuyu ben de trolleyim diye böyle yazdım. Dün bir mesajı vardı, silinmiş, sistem var, sadece SSD alacağım, demişti. Bugün de NVMe yok diyor.

Benim kullandığım anakartı bana anlatıyor.

Ben satıcıya sordum dedi ki üründe NVMe girişi yoktur dedi ben ne yapayım şimdi ki?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı