Çözüldü CRU ayarlarından sonra Windows açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

metehan312123

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, bugun babamın bilgisayarında CRU ile Hz artırması yapacaktım fakat Hz artırırma yapıp reboot ettım makıneyı. Orada yuvarlak donuyor donuyor sonra parola girme yeri gelmiyor. Format demeyın yapamam, onemlı dosyalar var hepsi onemlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sanırım monitörün desteklemediği bir Hz değeri ayarlanmış. Windows Boot ekranında 2-3 kere sistemi fişten çekerek veya power tuşuna basarak (bu yöntemi tavsiye ederim) kapatın. 2-3 kere yaptıktan sonra güvenli moda girebileceksiniz.

Güvenli moda girdiğinizde yaptığınız ayarlamaları sıfırlayın veya ekran kartı sürücüsü DDU ile kaldırın. Sonra da normal moda girin ve sürücüyü kaldırdıysanız tekrar kurun.
Sanırım monitörün desteklemediği bir Hz değeri ayarlanmış. Windows Boot ekranında 2-3 kere sistemi fişten çekerek veya power tuşuna basarak (bu yöntemi tavsiye ederim) kapatın. 2-3 kere yaptıktan sonra güvenli moda girebileceksiniz.

Güvenli moda girdiğinizde yaptığınız ayarlamaları sıfırlayın veya ekran kartı sürücüsü DDU ile kaldırın. Sonra da normal moda girin ve sürücüyü kaldırdıysanız tekrar kurun.

Çözüm
Sanırım monitörün desteklemediği bir Hz değeri ayarlanmış. Windows Boot ekranında 2-3 kere sistemi fişten çekerek veya Power tuşuna basarak (bu yöntemi tavsiye ederim) kapatın. 2-3 kere yaptıktan sonra güvenli moda girebileceksiniz.

Kusura bakmayın, çok geç yazıyorum. Evet çozdum. USB vardı elimde, oradan Boot ekranına geldim. Laptop bu arada. PC'ye daha sonra bir kod yazarak her zaman guvenlı modda açacak sekilde yaptım. Guvenlı mod başlatacagım şey yoktu kurtarmada. Oradan CRU'yu sıldım, sıfırladım ekranı, kapadım ve oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı