Crucial 32 GB (2x16 GB) Pro DDR5 5600MHz CL46 alternatifi RAM önerisi

Playeruncle

Zeptopat
Daha fazla  
Selam öncelikle bilgisayarımı alalı daha 2 ay oluyor, bu zamana kadar eski bir oyun oynuyordum. Ne zaman Valorant'a başladım bazen 2 dakikada bazen 1 saatte bazen 3 saatte kendi kendine hiçbir internet problemi yokken oyun kapanıyor(çöküyor). Valorant destek ekibiyle sürekli konuşuyoruz. Bilgisayarı taradık Memtest86 yapmam gerektiğini ve Technopat Memtest86 videosunu gönderdiler şu anda yapıyorum bu hatalarla karşılaşıyorum ne yapmam gerekiyor? RAM'lerimden şüphelendiklerini söylediler RAM Crucial 16x2 32 GB DDR5.

Herkese selam öncelikle Crucial 32 GB (2x16 GB) Pro DDR5 5600MHz CL46 1.1v PC RAM marka RAM almıştım eski konuda göründüğü gibi, garantiye gitti. Bugün geri dönüş yaptılar aynı ürünün yenisini mi düşünürsünüz ya da başka bir seçim mi yapmak istersiniz diye bu RAM'lerin üzerine 1500-2000₺ daha bütçem var. Önerebileceğiniz, daha iyi olur dediğiniz bir RAM marka modeli var mıdır? Crucial beni epey tedirgin etti aynı sorunla karşılaşmak istemiyorum aldığımda testten hatasız geçmesini istiyorum.

Ramlarinin CL değerleri çok yüksek, üstüne 500 TL'den fazla para vermeyeceksen değiştirmen daha iyi olur, 5600MHz( ve üstü) CL36( ve altı) RAM'lar yeterli gelecektir, marka olarak da anakartının sitesinden destek kısmından kontrol etmen daha doğru olur.

Ramlarinin CL değerleri çok yüksek, üstüne 500 TL'den fazla para vermeyeceksen değiştirmen daha iyi olur, 5600MHz( ve üstü) CL36( ve altı) RAM'lar yeterli gelecektir, marka olarak da anakartının sitesinden destek kısmından kontrol etmen daha doğru olur.
Firma değişimi kabul etti, kuruş vermeden yenisiyle değişecekler aynı ürünü. Bende hazır bütçem varken ve yeri gelmişken daha iyisini mi taktırsam diye düşündüm. Aslına daha iyisi ve takılabilir olanı nedir onu merak ediyordum.

Firma değişimi kabul etti, kuruş vermeden yenisiyle değişecekler aynı ürünü. Bende hazır bütçem varken ve yeri gelmişken daha iyisini mi taktırsam diye düşündüm. Aslına daha iyisi ve takılabilir olanı nedir onu merak ediyordum.
İade olursa ne kadar ödeceyecekler?

Şuanda 3500-4000 lira arası güzel ramlar var. Eğer üstüne fazla ödemeyeceksen iade edip başka ram sipariş edebilirsin ama dediğin gibi 1500-2000 lira fazladan vermen, sana pek performans farkı oluşturmayacak.

İade olursa ne kadar ödeceyecekler?

Şuanda 3500-4000 lira arası güzel ramlar var. Eğer üstüne fazla ödemeyeceksen iade edip başka ram sipariş edebilirsin ama dediğin gibi 1500-2000 lira fazladan vermen, sana pek performans farkı oluşturmayacak.
Aldığım fiyat 3200 falandı faturada 2 ay kadar önce. Şimdi 4000 küsur olmuş bilemiyorum hangisini baz alırlar. Bu markadan daha iyisi ne olabilir bu özelliklerden?

Yeni konular

Geri
Yukarı