Crucial Ballistix 16 GB 3600 MHz CL16 RAM alınır mı?

GodMode

Kilopat
Yer
Winden
Daha fazla  

Elimde Kingston HyperX Predator 8x2 16 GB 3000 MHz CL15 RAM'lerden var. Bunları diğer sistemime takacağım. Linkteki üründen iki adet almayı düşünüyorum. Sizce almak mantıklı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Elimde Kingston HyperX Predator 8x2 16 GB 3000 MHz CL15 RAM'lerden var. Bunları diğer sistemime takacağım. Linkteki üründen iki adet almayı düşünüyorum. Sizce almak mantıklı mı?
Alınır ben aldım kullanıyorum 3600 mhz 8x2 memnunum 5600x ile herhangi bir sorun yaşatmadı.

Satıcı da başarılı aynı satıcıdan aldım içine mendil bile koymuşlardı :D.

Demek istediği Crucial'ın 3000MHz RAM'leri sanırım.

3000 alsam 3600'e çıkacağının garantisi var mı? İhtimal olarak yüksek mi?

Olabilir. Yalnız RAM konusunda çiplerin garantisi olmuyor diye biliyorum. YouTube üzerinden izleyip Samsung b die diye aldığım ürün Hynix b die çıktı mesela.

3600 MHz alıp 4000'e çıkarmaya çalışmak ta mantıklı geliyor. Ne dersiniz? 3600 MHz 16x2 olarak alacağım. Ya da daha iyi RAM öneriniz varsa değerlendirebiliriz.

Şundan 2 adet diyorsunuz yani. Kara cumayı beklemeden bir hafta içinde sipariş vereceğim. Yorumlar için herkese teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı