Crucial Ballistix C9BJZ overclock

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 108
  • Görüntüleme 9B
Evet onu 3733 için söylediğini biliyordum ama o lafımın üstüne söyleyince yine o problemi yaşadın sandım.

Şimdi son bir test yapalım. 1usmus dosyasını not defteri ile aç ve içerisinde yer alan "Cycles:3" olan yerdeki "3"ü "7" yap ve kaydet. Daha sonra TestMem5'te 1usmus'u tekrar Load Configs'e tıklayıp seç. Yönetici olarak başlat ve bitmesini bekle. Error yersen testi durdur, yemezsen bitmesini bekle.

Uzun sürebilir, 45 dakika kadar falan. Bundan da sorunsuz geçerse işlem tamam.

Tamamdır yapayım. RAM'ler ilk günden 1 yıl yaşlandı bitmiyor testler. 😂

Tamamdır yapayım. RAM'ler ilk günden 1 yıl yaşlandı bitmiyor testler. 😂
Stabilite için yapmak şart :D Ben Patriot Viper Steel'leri 1 hafta boyunca hep 1.65V'de çalıştırdım ağzı olsa net küfür ederdi. RAM OC biraz fetiş gibi bir şey.

Stabilite için yapmak şart :D Ben Patriot Viper Steel'leri 1 hafta boyunca hep 1.65V'de çalıştırdım ağzı olsa net küfür ederdi. RAM OC biraz fetiş gibi bir şey.

Seninkilerin çipi bayağı sağlam, iyi fiyata da aldın. Benim işlemci 5600X olsa kasmazdım kendi çekirdek gücü 3000Mhz bile olsa rahat rahat yeter de 3300X'e alttan bir vurmak iyidir. Şaka bir yana çok sağlam işlemci orta ayarlarda Cyberpunk oynuyorum %90'ların üzerine çıkıyor kullanımı ama ekran kartı yüzdesini düşürmeyi reddediyor ve %1 low da iyi gidiyor. Tek CCX muazzam.

Seninkilerin çipi bayağı sağlam, iyi fiyata da aldın. Benim işlemci 5600X olsa kasmazdım kendi çekirdek gücü 3000Mhz bile olsa rahat rahat yeter de 3300X'e alttan bir vurmak iyidir. Şaka bir yana çok sağlam işlemci orta ayarlarda Cyberpunk oynuyorum %90'ların üzerine çıkıyor kullanımı ama ekran kartı yüzdesini düşürmeyi reddediyor ve %1 low da iyidir. Tek CCX muazzam.
Satmayı düşünüyorum yoksa elimde kalacaklar :D Işıklı bir şeylere geçmek istiyorum artık. Dişime göre bir ürün buldum ikinci elde, elimdekini satabilirsem ona çökeceğim direkt :)

Satmayı düşünüyorum yoksa elimde kalacaklar :D Işıklı bir şeylere geçmek istiyorum artık. Dişime göre bir ürün buldum ikinci elde, elimdekini satabilirsem ona çökeceğim direkt :)

Senin kalan donanım neydi, 5000 serisi mi vardı sende?

Senin kalan donanım neydi, 5000 serisi mi vardı sende?
5800X var anakart da B450 Tomahawk MAX ama anakartı seninkinden alacağım :D Memnun değilim işimi görmüyor.

@BerkayZ87 bu daha patlamaz sanırım. Bitti mi işimiz?

Screenshot_2.png

Geri
Yukarı