Crucial BX500 240 GB SSD Test Sonuçları

Son defa HDD'mi bölmek için açtım PC'yi. Sonra SSD'yi söküp HB'ye iade edeceğim. Sanırım 14 gün koşulsuz şartsız iade varmış. Koşullarını da okudum uyuyor sanırsam. Gigabyte olanı sipariş edeceğim. En azından sorunsuz çalışır.
Bende curicial alacaktım ısıdan dolayı vazgeçtim gigabyte alacağım aldınız mı bir sıkıntı çıktımı?

Crucial'i iade edip Samsung aldım.

Gigabyte'nin 120 GB'lık versiyonu kuzenimde var alalı 2 ay oldu. 1 ay içinde sağlığı %1 düştü ve bir de dosya kopyalama yaparken hızı aniden 3-5 MB/S'ye düşüyor. Ancak forumda ya da başka bir yerde Gigabyte UD SSD hakkında şikayet görmedim. Sanırım ya ona denk geldi ya da PC'sinde sorun var. Sadece 1 kişide gördüğüm için bir şey demiyorum şimdilik. Ayrıca sıcaklık sorunu yok. Dosya kopyalama yaparken bile 35 dereceyi görüyordu maksimum.

Crucial'i iade edip Samsung aldım.

Gigabyte'nin 120 GB'lık versiyonu kuzenimde var alalı 2 ay oldu. 1 ay içinde sağlığı %1 düştü ve bir de dosya kopyalama yaparken hızı aniden 3-5 MB/S'ye düşüyor. Ancak forumda ya da başka bir yerde Gigabyte UD SSD hakkında şikayet görmedim. Sanırım ya ona denk geldi ya da PC'sinde sorun var. Sadece 1 kişide gördüğüm için bir şey demiyorum şimdilik. Ayrıca sıcaklık sorunu yok. Dosya kopyalama yaparken bile 35 dereceyi görüyordu maksimum.
Neden iade ettiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı