Crucial BX500 okuma yazma hızları düşük

Salgın var diye garanti yok diye bir şey olmaması lazım. Bende de vardı o SSD'den çok ısınıyordu iade ettim, sizde bu tarz problemler yoksa sadece garanti yeterli gelebilir.
o yüzden demedim dışarı çıkmamak için dedim. Salgınla alakası olamaz zaten garantinin
O kopyalama ile tam net bir yazma hızı sonucuna ulaşamayabilirsin. Bir program ile test etmen daha sağlıklı olur. Çünkü bazen kopyalanan dosyada çok fazla küçük dosya olduğundan kopyalama süresi beklenenden fazla çıkabiliryor.
program adı verebilir misin?

o yüzden demedim dışarı çıkmamak için dedim. Salgınla alakası olamaz zaten garantinin

program adı verebilir misin?
Laptop mu kullanıyorsunuz masaüstü mü? Masaüstü kullanıyorsanız fan takarak SSD nin ısınmasını bir nebze engelleyebilirsiniz. Isındığı için SSD kesiciye giriyor muhtemelen.

O yüzden demedim dışarı çıkmamak için dedim. Salgınla alakası olamaz zaten garantinin.

Program adı verebilir misin?

Altta ki arkadaş yazmış. Bir de bunlardan biri ile (ben CrystalDiskMark kullanıyorum forumda da var linki ) CrystalDiskMark - Güncellemeler

Dosya kopyalarken absürt değerleri düşebilir. As SSD Benchmark, atto, CrystalDiskMark gibi programlarla SSD hızını test edin.

SSD yük altındayken 58 dereceye çıkabilir.

Laptop mu kullanıyorsunuz masaüstü mü? Masaüstü kullanıyorsanız fan takarak SSD'nin ısınmasını bir nebze engelleyebilirsiniz.

Masaüstü, gerek yok bence fana.
Salgın var diye garanti yok diye bir şey olmaması lazım. Bende de vardı o SSD'den çok ısınıyordu iade ettim, sizde bu tarz problemler yoksa sadece garanti yeterli gelebilir.

İade işlemi 14 gün içinde mi gerçekleşti yoksa 3 4 ay kullanıp öyle mi iade ettiniz?

Dosya kopyalarken absürt değerleri düşebilir. AS SSD Benchmark, Atto, Crystaldiskmark gibi programlarla SSD hızını test edin.

SSD yük altındayken 58 dereceye çıkabilir.
Yine de o kadar ısınması anormal değil mi benim hddler bile o kadar çalısıyor 21°-24° arası iyi bir soğutmayla ssdyi soğutup bir test edin sonra ona göre garantiyle görüşürsünüz.

Masaüstü, gerek yok bence fana.

İade işlemi 14 gün içinde mi gerçekleşti yoksa 3 4 ay kullanıp öyle mi iade ettiniz?

Eğer alalı 14 gün olduysa herhangi bir sebep göstermeksizin iade edebilirsiniz. Fakat ürünüz sık sık bozulmaya başladı ve birkaç garantiye gidip yine dikiş tutturamadıysa değişim veya ücret talebinde bulunabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı