Crucial P1 M.2 SSD vs Sabrent Rocket M.2 SSD

Bekirza

Hectopat
Daha fazla  
TR'den 500 GB 3500 hızda bir SSD alacakken Amazon'da 1 TB SSD'lerin aynı fiyata olduğunu gördüm. Vergiler ve kargo da dahil TR'deki 500 GB SSD'den daha ucuza geliyor. Şimdi aklımda 2 soru var. Bu ürünlerin hangisini tercih etmeliyim? Sabrent marka olanı alacaktım ancak yorumlarda çok değişik hızlar gördüm. Crucial olanı alırsam da 2000 hız verecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sabrent olan geçen ay 90 dolara düşmüştü, o zaman donanım arşivinden alan çok insan olmuştu. Memnun kalmayan görmedim, değerleri de söylediği şekilde veriyor. Sizin alacağınız vergilerle birlikte 670 TL'ye geliyor olacak.

Sabrent olan geçen ay 90 dolara düşmüştü, o zaman donanım arşivinden alan çok insan olmuştu. Memnun kalmayan görmedim, değerleri de söylediği şekilde veriyor. Sizin alacağınız vergilerle birlikte 670 TL'ye geliyor olacak.
Geçen sanırım toplu bir indirim vardı ve ben onu kaçırdım maalesef. Alacağım dizüstü de aynı şekilde 40-50 dolar indirime girmiş onu da kaçırdım. Bir sonra ki indirim ne zaman olur, bu süreçte doların durumu ne olur bilemiyorum. 11.11' de veya Siber indiriminde dolar kuru ile indirim arasında ki oran beklemeye değer olur mu bilemiyorum. Dolar 6 olmadan almam en hayırlısı olacak gibi zira 2 gün önce 5,49 dolar kuru var iken şuan 5,59.

670 TL' ye o cihaz güzel bir oran.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı