Sabrent Rocket SSD nasıldır?

temmuzz

Kilopat
Makaleler
2
Türkiye'de satışı yok sanırım. Amazon üzerinden almayı düşünüyorum. Benim gibi düşünüp almış olan var mı?
Anakartım, Gigabyte X570-I Aorus Pro Wi-Fi, PCI-e 4.0 desteklediği için henüz sınırlı modeller var. Samsung bile CES 2020'de yeni duyurdu. Toshiba bellekler ve Phison kontrolcüsü olduğunu biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
X570 bile kullansanız şimdi alacaksanız 970EVO almanızı öneriyorum. Birçok test videosu var mevcut birkaç PCIe 4.0 SSD'i biraz yok ediyor :)

X570 bile kullansanız şimdi alacaksanız 970EVO almanızı öneriyorum. Birçok test videosu var mevcut birkaç PCIe 4.0 SSD'i biraz yok ediyor :)
Sağolun. Biliyorum, izledim birçok video var. Forumda da birkaç yerde geçti bu konular. Yukarıda benim sorum farklı yalnız. 😀 . Almış olan birini arıyorum. Ona göre soracağım bir şeyler daha var.

Sabrent:
51wGmdhg9sL._SL1600_.jpg

970 Evo:
970-EVO-Plus-Crystal-Diskmark.jpg

Dahili olarak kullanmıyorum ama enclosure ile 2TB harici NVMe olarak kullanıyorum. Ortalama 4500 civarı okuma 4000 civarı yazma hızı var. Bütçeniz uygunsa SSD konusunda tartışmasız en iyi markadır zaten.

Hangi enclosure ve hangi bağlantı ile kullanıyorsunuz, harici olarak bu kadar hıza ulaşabilmenize şaşırdım.

Geri
Yukarı